реклама
Кредит готівкою
реклама
Неподалік Сміли й далі горить Ірдинське торфовище. Вже більше трьох тижнів поспіль. Погасити його рятувальникам не допоміг навіть недавній рясний дощ. Про це «Сміла.ua» повідомив речник начальника обласного управління ДСНС Костянтин Проценко.

За його словами, впродовж останньої доби спільними зусиллями пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС та інших служб вдалося ліквідувати пожежу торфу на площі одного гектара. Загалом, з початку робіт ліквідовано загорання на площі 45 гектарів. Продовжується горіння торфяників на загальній площі 6 гектарів

За його словами, ліквідацією пожежі займаються сили та засоби зведеного загону, пожежна та спеціальна техніка Білозірського та Дубіївського лісництв, пожежні розрахунки місцевої пожежної охорони та Міністерства оборони, ДП “Черкаситорф”. До ліквідації пожежі також залучено особовий склад Черкаського інституту пожежної безпеки. Загалом 35 офіцерів та курсантів.

Всього на місці проведення робіт працює 35 одиниць техніки та 98 фахівців. Проводиться гасіння по п’яти напрямках, працює 23 пожежні стволи.

Бульдозерами проводяться роботи щодо рекультивації торф’яних осередків. За допомогою насосів ДП «Черкаситорф», піднято рівень води та наповннено водою спеціальні рівчаки навколо осередків пожежі. Створене штучне водосховище для потреб пожежогасіння.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр