реклама
Кредит готівкою
реклама
Уманською місцевою прокуратурою під час вивчення підстав для представництва інтересів держави встановлено факт несплати одним із фермерських господарств Жашківського району  пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жашкова, повідомили "Прочерку" в прокуратурі Черкаської області.

prokuratura Так, встановлено, що згідно договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жашкова фермерському господарству необхідно було у визначений у договорі строк перерахувати кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  міста Жашкова в сумі майже 45 тис. грн., однак ФГ своє зобов’язання не виконало.

Ухилення відповідача від сплати коштів на  розвиток інженерно – транспортної інфраструктури міста призводить до ненадходження коштів до бюджету.

Виконавчий комітет Жашківської  міської  ради  заходів  щодо стягнення заборгованості в судовому порядку з відповідача не  вживав, тому 10 жовтня року Уманською місцевою прокуратурою до Господарського суду Черкаської області пред’явлено позов про стягнення вищезазначеної заборгованості  по договору  про пайову участь.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр