реклама
Кредит готівкою
реклама
Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області звертається з ініціативою присвоїти звання «Почесного громадянина міста Черкаси» Валерію Миколайовичу Дрибасу – ветерану фізкультурного руху Черкаської області, заслуженому майстру спорту СРСР, почесному майстру спорту СРСР, майстру спорту СРСР міжнародного класу, почесному працівнику фізичної культури і спорту. Відповідне звернення підтримали члени виконкому відділення. Листа направлено на адресу міського голови Черкас.

дрибас

Валерій Дрибас відомий не лише власною успішною сопртивною кар’єрою, але й активною громадською діяльністю. Він понад 40 років очолював обласні фізкультурно-спортивні товариства «Авангард» та «Україна».

«Саме завдяки професійній діяльності та небайдужій позиції Валерія Миколайовича в місті Черкаси вдалося зберегти палац спорту «Спартак» фізкультурно-спортивного товариства «Україна», – зазначає голова відділення НОК в Черкаській області Андрій Більда. – Ми всі пам’ятаємо, як протягом багатьох років це приміщення намагалися відчужити та перепрофілювати. На цей час у палаці спорту проведено капітальний ремонт, діють спортивні секції зі спортивної та  художньої гімнастики, вільної боротьби, гирьового спорту, бодібілдингу і фітнесу».

Валерій Миколайович Дрибас багаторічною працею в нашому місті, значними власними результатами в спорті та вихованням здорового молодого покоління заслуговує на високе звання «Почесного громадянина міста Черкаси».

Біографічна довідка:

Валерій Дрибас народився в місті Черкаси 1940 року, закінчив місцеву загальноосвітню школу № 6 та дитячо-юнацьку спортивну школу, навчався в Черкаському педагогічному інституті (нині – Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького).

За час спортивної кар’єри Дрибас Валерій Миколайович із 1964 по 1971 рік входив до складу збірної СРСР та ставав двократним срібним призером чемпіонату Світу, чемпіоном Європи, двократним срібним призером чемпіонатів Європи, двократним бронзовим призером чемпіонатів Європи, трикратним чемпіоном СРСР, двократним срібним призером СРСР та бронзовим призером чемпіонату СРСР з веслування на байдарці і каное.

По закінченню спортивної кар’єри з 1975 року очолював обласне фізкультурно-спортивне товариство «Авангард», із 1992 по 2016 рік – обласне фізкультурно-спортивне товариство «Україна».

За час роботи головою ФСТ спортсмени товариства неодноразово ставали чемпіонами і призерами чемпіонатів Світу, Європи, СРСР, учасниками і призерами Олімпійських ігор.

У березні 2016 року на звітно-виборній конференції Громадської організації «Черкаське обласне фізкультурно-спортивне товариство «Україна»  Дрибас Валерій Миколайович взяв самовідвід щодо обрання своєї кандидатури головою облради за станом здоров’я.

З липня 2017 року Дрибас Валерій Миколайович перебуває на пенсії та продовжує спортивну діяльність на громадських засадах, будучи членом відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
Театр