реклама

реклама

Відомий у Черкасах історик Назар Лавріненко, який працював заступником директора краєзнавчого музею, звільнився з посади.

За його словами «дехто просто не хоче змінюватися і чекає на повернення старого директора, аби і далі нічого не робити, а дехто просто не сприймає мене особисто і готовий йти супроти істини аби лише дошкулити».

Також Лавріненко зазначив, що його бачення і методи не завжди сходяться з підходами прийнятими в державних і комунальних установах.

«Проте аби не підставляти своїх колег під постійну критику і не мусити виправдовуватися за те що ти щось робиш правильно, я прийняв єдино вірне в цій ситуації рішення – залишити посаду заступника директора і повернутися до улюбленої справи і надалі зосередити всі свої зусилля навколо «Зерноленда».

Готовий і далі допомагати своїм колегам словом і ділом, але з не зв’язаними дурними інструкціями руками. Дякую за співпрацю!», - написав Назар Лавріненко у Фейсбуці.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #26 Вика Буланова 18.10.2017 23:03
Прочла коменты, буду краткой
1. когда человеку не интересно, гадко, неприятно - неважно - любая причина, он на страницу не зайдёт и комент не оставит, не интересна "гавкотня", так чего читать, в конце концов музей не центр Вселенной :P ;
2. назвать женщину дурой под псевдонимом - это поистине храбрый, мужской, благородный поступок, ну, а женщину это не красит вдвойне :-* ;
3. Лично для Светличной: На воре шапка горит? Если у меня своё мнение, расхожее с вашим, то это не повод говорить о "заказе". Вы лучше поработайте с правописанием и подружитесь с логикой, потому что вот это Ваше: "...у меня есть для вас дело по перекручиванию истини, которую не знаете..." :zzz ВЫ хоть сами поняли, что написали? Это без обид.
Вывод: А делайте сами... Как по мне, то на заказ больше похоже 1 и 3, 2 - просто трусливый хам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 U-311 17.10.2017 11:08
Цитую U-311:
Цитую MUZ:
Справді - гадючник - це найбільш влучна назва. Кушнір виховила під стать собі наступників :-x
Ви, "науковці", справді думаєте, що всій області треба знать, що ви готові одне одному горло перегризти?

Так. Гавкать навколо Н. досить. Він того не вартий.

І таки не стрималася, щоб знову не гаркнул? :-x. Ти просто закрий пельку і мовчи!
Я хотів написать: ти,'''',не стрималася, щоб знову не гавкнуть? Іди вже, роби щось, "науковець"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 U-311 17.10.2017 10:52
Цитую MUZ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #23 MUZ 17.10.2017 07:45
Цитую Дістали перегавкуванням !:
Цитую Дивний у вас гадючник!:
Лавріненко звільнився - а якийсь дурень (хоча швидше - дура) продовжує перемивати йому кістки. :-x
Тобі самій не бридко від своєї чорноротості? ;-)

Це точно. Ідіоти самі топлять і так нікудушню репутацію музею. Справді - гадючник - це найбільш влучна назва. Кушнір виховила під стать собі наступників :-x
Ви, "науковці", справді думаєте, що всій області треба знать, що ви готові одне одному горло перегризти? Де цей Шабатін, фізико-математик, який казав, що лад в культурі наведе?! Де його начальник Коваль? Доки ганьбитися будете на всю Україну? Нема кому ротяки пащекуватим закрить? Ідіть уже хоч щось робить!!!

Так. Гавкать навколо Н. досить. Він того не вартий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Дістали перегавкуванням! 16.10.2017 23:02
Цитую Дивний у вас гадючник!:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #21 Света Светличная 16.10.2017 22:43
Кто не работает,тот не ошибается,в музее стало интереснее чем раньше и это правда.Надолго? ДА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Света Светличная 16.10.2017 22:25
Что случилось?Лавриненко не может разорваться на несколько работ,ну уволился и что??музей закрывать?он хамил,матерился ,посетители возмущались,это нормально?так должен вести себя известный историк в узких кругах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #19 Света Светличная 16.10.2017 22:20
Вика Буланова,ви работаете на заказ?у меня есть для вас дело по перекручиванию истини, которую не знаете.Мероприятия как раз и проводились как Память,Наука,Со весть,Педагогик а...Критики начала изучают весь материал,а потом с завистью бомбят.Сами же такого не могут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #18 Сусід 16.10.2017 22:07
Без образ.Треба йти вперед,працюват и.Ми ж люди сучасні,а не баби та діти на базарі.Може обсудимо квартплату,війс ькові дії,пенсійний вік,епідемії,ци клони...?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Сусід 16.10.2017 22:01
Бридко,коли підставлять свої,роблячи гадючник,а тоді дивуються,я ж такий класний,звезда.Не переводте стрелки,не лягайте нижче плінтуса.