реклама

реклама

Вихідними патрулюючи вулицю Добровольського інспектори помітили жінку, яка без свідомості лежала на землі.

66-річна черкащанка йшла вулицею і їй раптово стало зле. Вона впала та вдарившись об бордюр травмувала обличчя.

У цей час поруч проходили пішоходи і байдуже звертали увагу на потерпілу. Ніхто з містян навіть не викликав швидку.

Поліцейські привели жінку до тями та надали їй домедичну допомогу потім, передали пенсіонерку до рук медичних працівників, які прибули за викликом патрульних.

Про це повідомили в Патрульній поліції Черкас.

реклама

Коментарі  

 
+5 #13 Гарні ви павуки в банці! 19.10.2017 11:59
Цитую Х.Ч.:
Цитую стабилизец:
По делу есть что сказать ватан?Ты с темы не "спрыгивай".Мы про Гимн говорили.Про Эллочку и президента потом поговорим. :-)

По делу у Вас, похоже, ICD-10 F31 или F30.

Гимн гимно.Напомнить ,что говорил о нем бывший посол USA?
У Вас похоже МКБ-10
Цитую Х.Ч.:
Цитую стабилизец:
По делу есть что сказать ватан?Ты с темы не "спрыгивай".Мы про Гимн говорили.Про Эллочку и президента потом поговорим. :-)

По делу у Вас, похоже, ICD-10 F31 или F30.

Гимн гимно.Напомнить ,что говорил о нем бывший посол USA?
У Вас похоже МКБ-10
Ватник ватника случайно "поімєл". не розібравшись, що то його брат руццкамірний :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ідіотизм ватних прогресує, а от що за абревіатуру вони обидва постять - це якісь кодовані назви їхніх болячок?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #12 Х.Ч. 19.10.2017 11:13
Цитую стабилизец:
По делу есть что сказать ватан?Ты с темы не "спрыгивай".Мы про Гимн говорили.Про Эллочку и президента потом поговорим. :-)

По делу у Вас, похоже, ICD-10 F31 или F30.
Гимн гимно.Напомнить ,что говорил о нем бывший посол USA?
У Вас похоже МКБ-10
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #11 стабилизец 19.10.2017 08:01
По делу есть что сказать ватан?Ты с темы не "спрыгивай".Мы про Гимн говорили.Про Эллочку и президента потом поговорим. :-)
По делу у Вас, похоже, ICD-10 F31 или F30.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 Ч.Б. 19.10.2017 06:59
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Х.Ч.:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Що ти мелеш?:
Цитую стабилизец:
найлюдяниши. лечится 46 разовым исполнением гимна.

Ну ти й дебіл! А це вже не "лєчіцца", ватан. :-x

Ще і як лікується.В 2015 році на "клапані" в Луганській області "нацики" зупинили ...

солдат змiни пластинку.заїло тебе на RUS

Ух ти.Олєнєвод-"миротворец".Можу розказати ще пару історій із мого недавнього минулого про твоіх RUS.Іх також потім було знайдено.Кого в лісосмузі,кого в ставку.Ім також здавалось що вони "миротворці".Не треба мене лякати "дружок", такі як ти "героі" тільки на словах. ;-)

Та ВИ "ДIД ПАНАС" готовий.Йдiть вже в прэзиденти шановний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 СОЛДАТ 18.10.2017 20:56
Цитую стабилизец:
Не Солдат, а Эллочка-людоедочка. Слова сепар и ватан выучил, пора в прэзыдэнты баллотироваться :lol:

По делу есть что сказать ватан?Ты с темы не "спрыгивай".Мы про Гимн говорили.Про Эллочку и президента потом поговорим. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 СОЛДАТ 18.10.2017 20:53
Цитую Х.Ч.:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Що ти мелеш?:
Цитую стабилизец:
найлюдяниши. лечится 46 разовым исполнением гимна.

Ну ти й дебіл! А це вже не "лєчіцца", ватан. :-x

Ще і як лікується.В 2015 році на "клапані" в Луганській області "нацики" зупинили ...

солдат змiни пластинку.заїло тебе на RUS

Ух ти.Олєнєвод-"миротворец".Можу розказати ще пару історій із мого недавнього минулого про твоіх RUS.Іх також потім було знайдено.Кого в лісосмузі,кого в ставку.Ім також здавалось що вони "миротворці".Не треба мене лякати "дружок", такі як ти "героі" тільки на словах. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 Х.Ч. 18.10.2017 19:15
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Що ти мелеш?:
Цитую стабилизец:
найлюдяниши. лечится 46 разовым исполнением гимна.

Ну ти й дебіл! А це вже не "лєчіцца", ватан. :-x

Ще і як лікується.В 2015 році на "клапані" в Луганській області "нацики" зупинили одного дуже борзого ватана на крутій БМВ з номерами рашки.На прохання показати документи,яке було озвучене украінською мовою,ватан відморозився що украінськоі не розуміє.Його витягнули з авто,поклали мордою в пісок, і поставили умову - або через 15 хвилин заспіває Гімн Украіни або буде дуже боляче.До того часу поки наша колона рушила через блокпост далі по маршруту, ватан уже співав Гімн майже без акценту.Так що "стабілізіровани й" має рацію.Лічиться.Треба тільки захотіти. :-)

солдат змiни пластинку.заїло тебе на RUS
а то буде що і з княжескім.Його тiло було знайдено 16 жовтня в лісі в Харківській області.А ти питав чим я займався пiсля школи.
Умиротворяв таких як ти гавкучих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Черкащанин 18.10.2017 16:24
За висновками патрульної поліції люди у нас байдужі, одні лише патрульні поліцейські добрі та чуйні. Можна було про цей факт і промовчати, адже сотні і тисячі наших громадян щоденно роблять такі вчинки, не афішуючи їх. Результати роботи у патрульних поліцейських відсутні, а тому вони змушені піаритись на випадках,які зовсім не пов'язані з основними завданнями поліції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 стабилизец 18.10.2017 16:10
Не Солдат, а Эллочка-людоедочка. Слова сепар и ватан выучил, пора в прэзыдэнты баллотироваться :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 СОЛДАТ 18.10.2017 13:39
Цитую Що ти мелеш?:
Цитую стабилизец:
найлюдяниши. лечится 46 разовым исполнением гимна.

Ну ти й дебіл! А це вже не "лєчіцца", ватан. :-x

Ще і як лікується.В 2015 році на "клапані" в Луганській області "нацики" зупинили одного дуже борзого ватана на крутій БМВ з номерами рашки.На прохання показати документи,яке було озвучене украінською мовою,ватан відморозився що украінськоі не розуміє.Його витягнули з авто,поклали мордою в пісок, і поставили умову - або через 15 хвилин заспіває Гімн Украіни або буде дуже боляче.До того часу поки наша колона рушила через блокпост далі по маршруту, ватан уже співав Гімн майже без акценту.Так що "стабілізіровани й" має рацію.Лічиться.Треба тільки захотіти. :-)