реклама
Програма навчання депутатів
Кореспонденти "Української правди" з'ясовували, хто, навіщо і чи надовго влаштувався в урядовому кварталі.

- Я взагалі-то аполітичний, - повідомляє, немов вибачаючись, Панайот Пацов, і вилазить з одиночної намети. - Але зараз країна не туди котиться. Вирішив долучитися до тих, хто поведе Україну по потрібному шляху. Основне питання для мене - скасування недоторканності.

803651d-up-akciya-rada--panayot-patcov

Панайот приїхав із Жашкова. Каже, пропрацював від звичайного токаря до замдиректора по комерційній частині. Довелося піти на пенсію, коли, за його словами, завод "Жашковмаш" захопили "донецькі" і "мародери Януковича". З тих пір Панайот - завсідник протестних акцій. На цей раз виявився в Києві, побачивши анонс в інтернеті.

- Приїхав своїм ходом. Намет вже тут дали. Ночувати в ній - "не айс", якщо чесно. Але готовий, якщо потрібно, провести так багато ночей, - обіцяє екс-заступник директора.

Як відомо, 17 жовтня на площі навпроти Верховної Ради зібрався кількатисячний мітинг за зняття депутатської недоторканності, зміну виборчого законодавства та створення антикорупційного суду.

Мітингувальники під парламентом поставили наметове містечко. 18 жовтня пікет парламенту, хоч і не такий чисельний, продовжувався.

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 Уманский Еврей 20.10.2017 02:28
Цирк продолжается. А сколько каждый "протестующий" получает за день? А кто спонсор этого балагана в Киеве?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Туди його в качєль... 19.10.2017 13:23
Панайот Пацов із Жашкова приїхав у Київ підтримать Міхеїла Саакашвілі з Одеси?! :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама