реклама
Кредит готівкою
реклама
9-річний Олег Бойко із хутора Шампанія Звенигордського району на Черкащині проводить екскурсії в військово-патріотичному музеї. Його в 2011 році створив батько хлопчика 49-річний Олег Бойко. В музеї представлено 27 тисяч експонатів від часів Трипілля до сьогодення, пише gazeta.ua

799421_1_w_1000

"Екскурсії син почав проводити з минулого року. А останні два місяці – професійно. Він в музеї з трирічного віку. Прослухав тисячі моїх розповідей туристам. Щось вичитує в історичних книжках. Розповідає про експонати впродовж кількох годин. Його люблять слухати, особливо цікаво дітям. Вчителі молодших класів наголошують, щоб екскурсію проводив молодший Олег Бойко", - говорить Олег Леонідович.

Олег Бойко до 2011 року успішно займався пасажирськими перевезеннями, в тому числі і закордонними. Продав його заради створення військово-патріотичного музею.

799421_3_w_1000

"Я мав 16 комфортабельних автобусів і 36 працівників. Це все втратив, щоб побудувати патріотичний центр. Експонати розміщені в трьох кімнатах. Ще понад 50 тисяч чекають на розширення приміщення. Потрібно побудувати ще п'ять кімнат. Планую створити ще військовий "Національний" парк-музей. Це буде міжнародний проект. Обласна влада виділила 12 гектарів землі неподалік Звенигородки. Там буде хутір Нова Шампань. Хочу відтворити всю військову історію України, з часів Київської Русі до сьогодення. В натуральну величину будуть розташовані експозиції часів Трипілля, козацької Січі, Другої світової війни, УПА, партизанської бази, ГУЛагу, Афганістану та АТО. Це буде хутір Нова Шампань. За день обійти все буде неможливо, тому планується будівництво і готелю. Хочеться, щоб син колись продовжив мою справу. І я бачу, що він це зробить. Звісно, такий проект осилити за власні кошти неможливо. Музей – це не бізнес. Тому шукаю меценатів або інвесторів. Бо державі це не потрібно", - говорить Олег Леонідович.

799421_4_w_1000

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 Олег 25.10.2017 08:11
Молодеці. Батько та син справді займаються великою справою. Може не такою популярною серед сучасного покоління, але без таких людей історію не збережуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр