реклама

реклама

На черкаській дамбі через Дніпро планують реалізувати новий проект – оглядовий майданчик. Про це у Фейсбуці повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

«Так буде виглядати оглядовий майданчик на дамбі Кременчуцького водосховища біля Черкас, неподалік від села Панське.

За аркою планується прозоре огородження, яке буде створювати видимість, що ти стоїш на воді. А величезні червоні маки – це незвичайні ліхтарі, які можуть стати самим впізнанним символом і визначною пам'яткою цього регіону.

Це проект дизайнерського бюро Dekart Studio, який планується реалізувати вже до кінця цього року.

Мені дуже подобається цей крутий проект!

Загалом, дуже скоро у всіх інстаграмах України і не тільки», - написав він.

реклама

Коментарі  

 
+7 #10 Гюрза. 27.10.2017 07:22
Ну клоун,не дать и не взять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Ченчик 26.10.2017 19:27
А дерева ж для чого знищили- тепер посадіть нові, кращі. А генделі на дамбі не потрібні, як і оглядові майданчики. А от привести до ладу Панське в самий раз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Зодчий 26.10.2017 18:28
Цей проект однозначно може потрапити до книги рекордів у номінації "Дебілізм".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Дебилы 26.10.2017 17:52
мля!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Іванко 26.10.2017 16:44
О. наш губернатор великий знаток та любітєль всяких балачок-посідєлок мєчтательно-фантастичних.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 критикан 26.10.2017 16:04
таке враження, що для Одарича знайшовся в Україні єдиний урбаніст. Не встигли оговтатися від проекту ЦНАПА і О-ПА-новий крутий проект під рожевими парасольками. Якщо Лев лобіює , можна уявити скільки це буде коштувати. Оглядовий майданчик на дамбі потрібний ,але він має бути сучасним і не нагадувати банальну зупинку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #4 Черкасчанин 26.10.2017 14:49
Лучше бы людям на Панском коттеджи построили...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #3 Електрик 26.10.2017 14:39
А как вы туда запустите электричество? Там мощности трансформатора не хватает для жителей Панского... не говоря уже что он стоит на другой стороне как авто так и ж/д дороги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #2 Коп 26.10.2017 14:37
1) на дамбе запрещено стороить объекты!!!!!!! а возле смотровой площадки зам.губернатора Овчаренко уже планирует посавить СВОЙ КАБАК!!!!

2) И как будет соблюдаться безопасность движения автомобилей? ведь с одной полосы дамбы машина спокойно уходит на обочину, а с противоположной прийдется пересекать ОСЕВУЮ линию!!! Также и при выезде опять на полосу дороги с самой смотровой площадки!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #1 Ра 26.10.2017 14:15
Спочатку закінчіть ремонт мосту і дамби!