реклама

реклама

21369485_1960096257595318_4406131045796925201_n-500x497 Заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань колись працював інспектором ДПІ. Про це він розповів сайту «Про все».

- Перша робота була інспектором ДПІ м. Київ. Знайшов її через деканат університету. Якщо чесно, то не запам`яталося особливо нічого. Пригадую, було дуже далеко добирався до роботи - приблизно 1 год. 40 хв. Зарплата була 140 грн. Оскільки ще в той час навчався у магістратурі, то витрачав її на життя у гуртожитку, – зазначив Березань.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #10 депутат 27.10.2017 14:36
Та вони згідні працювать навіть безплатно, якби тільки при владі буть, а ми їм дозволили поробить такі оклади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Нічого подібного 27.10.2017 13:20
Цитую Тіпа жарт?:
Цитую Бо близько було до роботи:
А витрачав би на дорогу 3 годин і 62 хвилини - зарплата була б 362 грн.

Спроба пожартувать була непогана, але ж коли писав про "3 години 62 хвилини" - ти тупонув, бо забув, що у годині - 60 хвилин? :lol:

Я розмірковувала про це. Але потім таки вирішила не чіпати ці сакральні цифри й зберегти формат оригіналу. Адже абсолютно точно, що не один він не знає скільки в тій годині хвилин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 То давно було 27.10.2017 12:06
Ярік, ти розказав би краще, скільки зараз загрібаєш!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Тіпа жарт? 27.10.2017 11:33
Цитую Бо близько було до роботи:
А витрачав би на дорогу 3 годин і 62 хвилини - зарплата була б 362 грн.

Спроба пожартувать була непогана, але ж коли писав про "3 години 62 хвилини" - ти тупонув, бо забув, що у годині - 60 хвилин? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Пенсіонер 27.10.2017 10:33
Може то стільки інспектор заробляв у день..бо тоді були чіткі плани по збору штрафів..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Шнобель 27.10.2017 07:29
Так я не понял,нам плакать или смеяться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 ??? 26.10.2017 22:01
Тю! Що це було?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Сидоров 26.10.2017 20:19
Бідненький. Можливо отоді і людиною був. А яка зараз зарплата?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Бо близько було до роботи 26.10.2017 20:17
А витрачав би на дорогу 3 годин і 62 хвилини - зарплата була б 362 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Небайдужий 26.10.2017 18:15
Ні і до чого ця сповідь чиновника?