реклама
Sucurity Police

реклама

Сьогодні в Соснівському районному суді повинні були розглядати справу з приводу скандальної забудови Соснівки. Забудовник подав позов до міської влади, яка скасувала забудову. Однак організували судове засідання у залі, який не міг вміщувати велику кількість людей.

22855492_613946105458325_540077123_n

При цьому на судове засідання прийшло кілька десятків активістів, які хотіли бути присутні на засіданні, серед яких і представники Національного корпусу і очільник організації Дмитро Кухарчук.

За його словами, суд мав знати заздалегідь про те, що активісти хочуть прийти на засідання і мав організувати його таким чином. щоб всі бажаючи могли бути присутні.

Однак суддя Ірина Мельник попросила активістів залишити залу, щоб активісти не зривали засідання. За її словами, активісти письмово не попередили про бажання бути присутніми. Зрештою, після прохань судді до активістів залишити залу засідань ті не захотіли йти. Тоді суддя перенесла засідання на місяць – до 28 листопада.

22834703_613946125458323_574986654_n

22850296_613950148791254_370088814_o

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #10 Kan 31.10.2017 10:36
Цитую справедливий:
Знову Кухар свою бидлоту привів заробляти гроші.

что такое? не дают тебе заработать денег на взятках или застройке леса так бесишься?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 справедливий 27.10.2017 20:24
Знову Кухар свою бидлоту привів заробляти гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 РезидентЪ 27.10.2017 19:18
Цитую Боря:
Суддя Мельник, високопрофесійн а людина! Нема чого робити тиск на суддю! Вона зробить все по закону!

Ирка, перелогинься :oops:

Таких проффффесионало в в Ростове-на-Дону с фонарями ищут :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 NY 27.10.2017 18:59
Ая-яй, такий облом для Овчаренка! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Слесарь 27.10.2017 16:46
Магістр u, пєши исчьо .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #5 Боря 27.10.2017 16:11
Суддя Мельник, високопрофесійн а людина! Нема чого робити тиск на суддю! Вона зробить все по закону!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Магістр U 27.10.2017 14:48
Цитую Слесарь:
А я щетаю що електрики не должні увольнять суддю

Не "ЩЕтаю", а "СЧИтаю", а якщо українською пробував написати, то "вважаю". Ти знову уроки в школі прогулюєш, "Слєсарь"? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 депутат 27.10.2017 14:00
Цитую Слесарь:
А я щетаю що електрики не должні увольнять суддю

Ну це не слюсарям вирішувати. А в принципі таке зібрання людей вказує на відсутність довіри до суду, хоча і "активісти бувають різними" тому дійсно суди мають бути ВІДКРИТИМИ, а судді, при таких зарплатах, нести відповідальніст ь за не законні рішення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 Слесарь 27.10.2017 13:17
А я щетаю що електрики не должні увольнять суддю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Електрик 27.10.2017 11:54
За словами судді Ірина Мельник: "активісти письмово не попередили про бажання бути присутніми"

У нас в Украине ОТКРЫИЫЙ суд!!!!

Почему ктото должен предупреждать что придет на заседание????

Зв такие фразы судью должны уволить без разборок!!!