реклама

реклама

У п’ятницю, 27 жовтня, Придніпровський райсуд Черкас обрав міру запобіжного заходу для екс-проректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького Валентини Артюх. Про це в коментарі «ІнфоМІСТ» повідомила процесуальний прокурор Вікторія Дидич.

artyuh

За її словами, прокуратура клопотала про цілодобий домашній арешт для підозрюваної, але клопотання було задоволено судом частково. Валентина Артюх перебуватиме під домашнім арештом лише в нічний час.

Як повідомлялося, 27 жовтня прокуратура повідомила Артюх про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).

реклама

Коментарі  

 
+6 #8 Світлана 31.10.2017 09:29
Це просто смішно, у її віці де їй ще сидіти, це зовсім для неї не буде важко:(((((((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Ра 31.10.2017 09:06
А той, хто з голоду вкраде в магазині ковбасу - одразу в СІЗО... Що змінилося (в кращий бік) після 2014 року?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #6 Уманский Еврей 30.10.2017 23:03
Ну во первых, Артюх никуда не денется. Ей не 20 лет чтобы удрать из Украины. Во вторых, нет смысла держать её до решения суде в тюрьме. Так что домашний арест это нормально. Пока нет решения суда, она не виновна. Помните о презумпции невиновности.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Сидоров 30.10.2017 21:39
Интересно девки пляшут.Если каждого , кто убьет, садить под домашний ночной арест,это даже не прикольно. Это преступление суда. Медпомощь убийце положено оказывать в медчастм СИЗО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Олег Стогнієнко 30.10.2017 19:39
Аби не суспільний розголос - Артюх уже була б на Канарських островах :P . Профура ще та :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #3 Скиф 30.10.2017 17:40
Не прошло и пол года!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #2 федор принципиальный 30.10.2017 17:39
Смех да и только-за плечами трупы безвинных людей и никто за все время по всей Украине не наказан,значит, днем опять можно гасать по улицам Черкасс ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #1 Ірина 30.10.2017 17:35
Це просто п***! Вбити людину, суттєво покалічити ще декілька людей, намагатися втекти з місця злочину, все це при здоровому глузді, абсолютно свідомо, а "прокуратура клопотала про цілодобий домашній арешт для підозрюваної, але клопотання було задоволено судом частково. Валентина Артюх перебуватиме під домашнім арештом лише в нічний час." Що це за прокурори, що це за суд!!!