реклама

реклама

Багатостраждальну стелу «Я люблю Черкаси» передадуть в обласну комунальну власність і встановлять за межами Черкас.

Таке рішення прийняли депутати Черкаської міськради під час сьогоднішньої сесії.

Депутати розглядали петицію щодо заборони встановлення стели в парку «Сосновий бір». Як зазначено в проекті рішення, стелу встановлять на дамбі поблизу станції Панське.

Більшість депутатів підтримала цей проект.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 ок 02.11.2017 14:58
Мабуть це пропозиція Радуцького
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 По-третє 02.11.2017 14:04
Цитую Ра:
По-перше, якщо не помиляюся, то ділянка автодороги по дамбі через Дніпро та смуга відведення знаходиться в державній власності у Служби автомобільних доріг Черкаської області, а не в комунальній власності обласної ради!
По-друге, на такому дійсно стратегічному об'єкті, як дамба, неможна будувати різні стели, оглядові майданчики й т.п.!
Немає куди гроші витрачати? Відремонтуйте краще за ці гроші ще кількасот метрів доріг в Черкасах!

А по-третє, Панське - не частина міста Черкаси. Любить Черкаси треба в Черкасах, а не за його межами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 5-те колесо 02.11.2017 13:59
Особи, які проштовхнули фінансування цього нікому не потрібного об'єкта, чим фактично завдали шкоду громаді, мають бути назавжди відсторонені від вирішення питань використання коштів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Ра 02.11.2017 09:56
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Ченчик 01.11.2017 19:22
[quote name="Світлана"]Черкаська дамба це і важливий стратегічний об'єкт, пішоходів туди не пускають, тож як тоді звичайним людям в яких не має авто або приїжжим туристам можна буде туди потрапити???!! Це не місце для встановлення таких об'єктів.
Здається це найгірше що вони змогли придумати, :-xЧого вже тільки не придумали для дамби. Ви краще швидше міст відремонтуйте, а то в червні говорили про 3 місяці, а кінця краю не видно ремонту. А нерозумними проектами голову забивають.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #3 Світлана 01.11.2017 18:07
Черкаська дамба це і важливий стратегічний об'єкт, пішоходів туди не пускають, тож як тоді звичайним людям в яких не має авто або приїжжим туристам можна буде туди потрапити???!! Це не місце для встановлення таких об'єктів.
Здається це найгірше що вони змогли придумати, :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #2 007 01.11.2017 17:32
Та встановіть її в Ірдинському лісі серед болота і горя ніхто не знатиме)))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #1 У Лисянці поставте 01.11.2017 16:38
Ідіоти! Нах ви взагалі на неї гроші тратили?!