реклама
Центр занятості
реклама
Нетрадиційне для нашої культури свято в черкаському Палаці молоді відгуляли теж нетрадиційно. Було все, як належить, і як обіцяли організатори: виступи рок-гуртів, аквагрим для дорослих і дітей, що перетворював наймиліші обличчя на жахливі маски, чорний гумор, вірші-страшилки… Але у підсумку вийшло дуже весело й невимушено.

PA310083

Свято розпочалося задовго до оголошеної години: вже за годину до початку діти й усі охочі мали змогу загримуватися, а  у фойє блукали «привиди», зустрічаючи гостей. Гості окупували фотозону, а музиканти заздалегідь почали свої виступи. Зокрема, настрій відвідувачам створював відомий у Черкасах рок-гурт «L.A.» і його фронтмен Сергій Юрчик, гурт «Бугі мен», а пізніше протягом вечора заспокоював своєю музикою гурт «Люди вітру».

Після жартів у стилі HELLoween гостям свята запропонували перші конкурси: прочитати (з відповідним виразом) вірші-страшилки або занурити наосліп руку у банку з невідомо чим і відгадати її вміст. Пізніше доводилося не лише вгадувати навпомацки звичайнісінькі яйця, які учаснику здалися просто шмарклями, а й випивати – увага! – не на швидкість, а у найоригінальніший спосіб диво-напій, про склад якого можна було лише здогадатися. Щоправда, ведучі стверджували, що той напій мав дивовижні властивості подовжувати життя, а переможці конкурсу отримали у нагороду (мабуть, щоб заспокоїти свої шлунки) томатний сік.

PA310102

Додав драйву виступ дівчат зі зразкового танцювального колективу «Імпульс»: як влучно висловилась ведуча, ці юні валькірії зуміли показати усім присутнім справжнє обличчя зла. Але при цьому вони залишалися звабливо-прекрасними і дивовижно-легкими.

Усе б так і тривало – жахливо і весело, але втрутився виступ театру-студії «Дарімена». Міні-вистава, дві акторки, двадцять хвилин часу – і настрій присутніх кардинально змінився. Щемлива історія кохання, яке обірвала смерть, була так талановито втілена у словах і рухах, у грі світла й темряви, у щирому сміхові і нестримному розпачі, що свято набуло нового звучання. Атмосфера безтурботного, хоч і чорного, жартування змінилася відчуттям вічних тем боротьби любові й смерті, добра і зла, світла й темряви.

На завершення свята усі охочі мали змогу переглянути ще й мультфільм «Труп нареченої», що був номінований на «Оскар» як кращий анімаційний повнометражний фільм. Нагадуємо: усе це відбувалося абсолютно безкоштовно для всіх охочих.

PA310151

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама