реклама

реклама

«Ось так привезла дитину на конкурс і відпочила», - пише у Фейсбуці дружина міського голови Черкас Анатолія Бондаренка Вікторія Бондаренко.

Вона висловила своє обурення, що деякі депутати, зокрема і секретар міськради, скликали сесію «за спиною у міського голови».

«Дякуючи деяким панам, Радуцький і ко... Олександр Згіблов, Володимир Гриценко, які збирають сесію за спиною міського голови (бо той знаходиться у тижневій відпустці), я відчула повний кайф відпустки багатодітної сім'ї без батька. Перебуваючи за 800 км від міста, сама без допомоги.... троє дітей, молодшому три місяця... Бажаю вам, шановні депутати, у майбутньому у повній мірі відпочити зі своїми другими половинками і дітьми. Будьте здорові і не хворійте!», - написала пані Вікторія.

Нагадаємо, вчора Анатолій Бондаренко був змушений перервати відпустку через скликання позачергової сесії.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 додаток 03.11.2017 19:12
Цитую ЧМР:
Порше (дир деп забес) пора висувати пропозицію про няньку для мера ,як штатну одиницю ЧМР

і оголосити в місті місячник невдалих відпусток
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Верник 03.11.2017 13:40
Цитую федор принципиальный:
Кто вас,шановна мадам,отзывад из прогулянки-это ваше личное решение,муженек всрався и прилетел-претензии ему.

якщо під "мужем" захитається крісло їм всі непереливки буде. Тому це так, гра на публіку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 Мешканець міста 03.11.2017 09:17
В місті срач по коліна, а у мера відпустка, ще й за кошти платників податку. По бульвару не пройти. Минулого року чекали поки сніг розтане самотужки, цього року чекаєм, щоб сніг срач присипав. Можливо дружина мера живе в іншому місті, або вона не знає ким працює іі чоловік. То мешканці міста обурені брудним станом міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 федор принципиальный 03.11.2017 08:58
Кто вас,шановна мадам,отзывад из прогулянки-это ваше личное решение,муженек всрався и прилетел-претензии ему.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 ЧМР 03.11.2017 08:25
Порше (дир деп забес) пора висувати пропозицію про няньку для мера ,як штатну одиницю ЧМР
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 РезидентЪ 03.11.2017 04:29
Цитую Железякина:
Ось так привезла дитину на конкурс і відпочила


Какой конкурс ? По сбору металолома ? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 РезидентЪ 03.11.2017 04:28
И после чего это любопытно ей надо "видпочывать" ? Она вообще где-то работает ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Пенсіонер 02.11.2017 20:35
А хай та"перша леді" подумає,що її чоловік і від її імені співчуватиме вдові бійця АТО...хай попитає у неї як та буде без чоловіка,без житла,без достатніх коштів ставити на ноги трьох дітей,підтримув ати батьків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Марина 02.11.2017 18:10
Такой т....й и одновременно языкатой публичной барышни в Черкассах ещё не было :eek: :eek: :eek: