реклама

реклама

Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький відреагував на дії міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, який заметував 13 рішень, прийнятих депутатами міськради.

«Анатолій Бондаренко заветував 13 прийнятих рішень міської ради. Цим самим довів депутатам та мешканцям міста,що він закінчив боротися з корупцією в стінах міськвиконкому! Він її очолив! « понеділок зустрінемося на прес конференції !», - написав Радуцький.

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 кадри 04.11.2017 17:40
Фотка до чи після згвалтування ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 Боря 04.11.2017 10:19
А Зоря незаконно приватизував земельні ділянки на Луначарці, чи ні ? Зоря дескредетує будь-яку політичну партію!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Підпис здєсь 03.11.2017 23:59
Цитую лимон:
на фото застіснявся....

Коли робилося фото - він ще любив, як Толічка обнімається)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 лимон 03.11.2017 23:46
на фото застіснявся....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Т-55 03.11.2017 19:48
Цитую Любов Майборода:
Завдання секретаря міської ради - допомогати втілювати в життя перебвиборчу програму міського голови. Якщо не згоден - іди у відставку і очолюй опозиційну фракцію. Олександр Радуцький не визнає демократичних принципів формування влади. Чи є така позиція корисною для міста? :eek:

Де це написано?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Любов Майборода 03.11.2017 18:12
Завдання секретаря міської ради - допомогати втілювати в життя перебвиборчу програму міського голови. Якщо не згоден - іди у відставку і очолюй опозиційну фракцію. Олександр Радуцький не визнає демократичних принципів формування влади. Чи є така позиція корисною для міста? :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Верник 03.11.2017 17:48
всі ви там одне одного варті, г..дони.!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 федор принципиальный 03.11.2017 17:41
ОДИН ДРУГОГО СТОИТ,ДВА САПОГА-ПАРА,ПОРА ПЕРЕХОДИТЬ ОТ СЛОВЕСНОЙ ДУЭЛИ К ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Саша секретар 03.11.2017 16:25
Я Сашко Секретар можу заявити, що Я самий чесний депутат з усіх депутатів. Я тільки дві ділянки в Дахнівці приватизував, я тільки трошки грошей на парках наколядував, аж 400000 баксів (хіба то гроші?). Я всього 2 рази на зоні побував і то по малолетсву. ТОЖ який Я корупціонер, я ангел!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Тарас 03.11.2017 16:05
Коли уже Радуцький прибере своi руки вiд нашого мiста! ;-) ;-)