реклама

реклама

Учора в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася зустріч студентів та викладачів із професором національного університету «Львівська політехніка», народним депутатом України VII скликання Іриною Фаріон, повідомляє прес-служба ЧНУ.

23380177_1793460334286627_3654109676728202379_n

Під час зустрічі пані Ірина презентувала свої книги «Мовна норма: пошук істини», «Мовна норма: знищення, пошук, віднова», «Мовний портрет Івана Пулюя» та свіже видання праці «Суспільний статус староукраїнської (руської) мови у XIV-XVII століттях».

Темою розмови стало мовне питання в Україні. Професор закликала студентів не забувати про цінність українського слова. «Була б націоналістична мовна політика по всій країні впродовж останніх 20-ти років – не було б на кого спертися Путіну, не було б війни. Російська мова в Україні – основне тавро й основний здобуток окупанта», – переконана Ірина Дмитрівна.

23244561_1793460390953288_6538052007653713494_n

23380237_1793460337619960_7277041169265214767_n

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Швидкий 14.11.2017 17:52
Цитую Вату нє прєдлагать!:
Цитую Скіф:
А вы заметили как оперативно неугодные фарион коменты чистят, цензурка работает...

"Замєтілі", як ти, косноязичне, в одній темі про неї написало точно те саме, що й тут і підписалося "Андрєй" - а тут раптом "Скіфом" стало))) Вернись в палату - санітари вже замучились тебе шукать :lol:


Чтобы быть патриотом не обязательно ненавидеть другие народы, не в этом его суть, и уж тем более не в языке на котором ты разговариваешь ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Нє гані! 14.11.2017 14:29
Цитую Скіф:
А вы заметили как оперативно неугодные фарион коменты чистят, цензурка работает...

Якби тут хоч трохи "цензурка работала" - твої примітивні коменти ніхто не друкував би. Триндиш фігню, як якась баба яга з рашки. :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Вату нє прєдлагать! 14.11.2017 14:03
Цитую Скіф:
А вы заметили как оперативно неугодные фарион коменты чистят, цензурка работает...

"Замєтілі", як ти, косноязичне, в одній темі про неї написало точно те саме, що й тут і підписалося "Андрєй" - а тут раптом "Скіфом" стало))) Вернись в палату - санітари вже замучились тебе шукать :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Скіф 14.11.2017 13:02
А вы заметили как оперативно неугодные фарион коменты чистят, цензурка работает...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Правда 09.11.2017 13:48
Цитую Скиф:
Знов вилізло це недолуге створіння, кому воно треба в Черкасах!?

Ви ж бачите кому - "Свободі", що втратила популярність та керівництву ЧНУ, яке вело з Фаріон тривалі перемовини, щоб вона тут виступала. Зі "свободою" все й так зрозуміло. А от навіщо це керівництву ЧНУ, незрозуміло. Щось у них, видно, спільне є, якісь гешефти. Мабуть, скоро побачимо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Уманский Еврей 09.11.2017 02:22
Слава Богу что Фарион убрали из политики. Она не достойна быть в этой сфере деятельности. Да и книги я бы запретил её публиковать. Ничего хорошему эта баба яга, с пустыми мозгами ничего не научит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Автомобіліст 09.11.2017 00:42
Цитую Студент:
Баба яга :-*

Баба Яга проти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Цікаво... 08.11.2017 18:53
На зустрічі - самі дівчата, один тільки дід із сивими вусами. От вже де публікація перекриває усі "гендерні перевірки" феміністичних контор! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 РезидентЪ 08.11.2017 18:39
Цитую ПРОЧЕРК:
Ірина Фаріон у Черкасах презентувала власні книги та закликала говорити державною мовою


Нас уже больше 25 лет "заклыкают" мовкать, толку - 0. В Черкассах носителей литературной мовы нет как таковых, многие(особенно те, у кого плохое образование) используют суржик, но суржик - это диалект, а не литературный язык.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Скиф 08.11.2017 18:25
Знов вилізло це недолуге створіння, кому воно треба в Черкасах!?