реклама

реклама

17499070_1290427861045024_4409156136372627747_n Перший заступник голови Верховної Ради України, черкащанка Ірина Геращенко в дитинстві не любила осінні канікули і радянські листопадові свята. Про це вона написала у «Фейсбуці».

«По-перше, примусово-обов'язковий листопадовий парад був завжди холодний, під дощем, набагато сумніший за травневий. А по-друге, мультики по ТБ показували в ці дні просто жахливі: про «Что тебе снится, крейсер "Аврора", в час, когда утро встает над Невой».... На всіх двох каналах – одні й ті самі мультики про «Аврору». Ні тобі «Ну, погоди!», ні «Простоквашина». Бррррр):», – поділилася спогадами черкаського дитинства Ірина Володимирівна.

реклама

Коментарі  

 
+2 #20 Роман 14.11.2017 14:07
Цитую Реаліст:
Цитую Роман:
Вот только я хочу сказать этой *********,что всё чем ты и тебе подобные пользуются,пост роено ещё при совке.

Цю фразу ти, кретин, написав на компі, який зроблений десь у Азії і виставив свою маразматичну фразу в інтернет-мережі, створеній американцями.
Сходи, дурнику, до пам'ятнику бика рогатого біля ЧПК - єдиного, що від совка залишилося - і поклади квіти до скульптури, присвяченої твоєму "брату по разуму" ;-)

А может быть ты лишнехромосомны й,подскажешь мне "кретину",что именно построено,а не перестроенно на теретории Черкасской области твоими хозяевами,котор ым ты так смачно вылизываешь дупу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Антирашист 10.11.2017 12:18
Можна нескінченно довго спостерігати за тим, як тече вода, горить вогонь і за тим, як плющить "вату" від усвідомлення того, що совок здох назавжди :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Реаліст 10.11.2017 10:19
Цитую Роман:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 Роман 10.11.2017 09:28
Вот только я хочу сказать этой *********,что всё чем ты и тебе подобные пользуются,пост роено ещё при совке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 чехов 10.11.2017 07:41
читала б книжки якщо мультик не подобався. Зараз би своєму шефу у ВР пересказувала, а то таке враження, що він їх отродясь не читав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 федор принципиальный 09.11.2017 19:57
Завралась,а что ей делать-отступать уже некуда да и поздно,так и проживет от одного Президента до другого-лизать привычка уже отработанная.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #14 Взвєйтесь кострами! 09.11.2017 17:05
Цитую Боря:
От не надо нам тут розказувать. І піонеркою не була? і зірочку жовтеняти проковтнула від ненависті?
Брехуха.

І до чого тут це? І я був жовтенятком і комсомольцем. Бо інакше не можна було, щоб не створювати проблем батькам, та і собі. То що, я від цього совок любив? Логіка де?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 Сьозік О. 09.11.2017 16:17
Я тоже не любил. Мой папик Вовик, молодой тогда канторский летёха, вечно утром уходил из нашей семьи в своей чёрной кожаной тужурке, отлавливать за белым домом, опоздавщих на парад светлого воскрешения октября, антисоветчиков и студентов, стремящихся поскорее покинуть сее действо и уехать домой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #12 Добродій 09.11.2017 16:14
Цитую Сотник:
Однак, така "нелюбов" до радянських свят, не заважала їй, в юності, очолювати комсомольську ячейку у рідній школі, де проводились заходи у кращих комуністичних традиціях! Краще б - мовчала!

І не просто очолювати, а з таким же як і сьогодні завзяттям. Це, мабуть, вроджена риса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #11 Дядюшка Ох ваєвал 09.11.2017 14:40
У сесесері сексу не було, тому їх знаходили у капусті. А як не своє - то не жалко було напічкувать комуняцькою пропагандою змалечку) Тільки підлітків бандерівці - ті і сєкасом зі своїми жінками втіхаря від участкового займалися і участкового могли "палюбіть" за спробу совкової пропаганди.
Добре, що для нинішнього покоління мультфільми тупого совка, як і вся його ідеологія - це вже позавчорашній день.