реклама
Програма навчання депутатів
Реалізовуючи функцію представництва, з метою захисту та відновлення порушених прав держави в сфері земельних відносин, Смілянською місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву про визнання недійсним договору оренди 110 земельних ділянок площею майже 230 га на загальну суму понад 9 млн. грн.

Підставою звернення прокуратури до суду стало встановлення факту протиправного заволодіння та використання 230 га землі сільськогосподарського призначення одним з сільськогосподарських товариств на території Городищенського району. Незважаючи на те, що розпорядженням районної державної адміністрації передбачено надання землі в оренду лише до кінця 2015 року, земля використовувалася на підставі договору оренди з районною державною адміністрацією, укладеному в 2011 році на 25 років.

Такі порушення унеможливили законне розпорядження державним органом вказаними землями запасу, що могли бути, як приклад, надані у власність чи користування громадянам, в тому числі учасникам АТО.

На цей час судом відкрито провадження у справі, її розгляд триває.

Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #2 Думка 11.11.2017 12:01
Чому прокуратура не інформує про дату розпорядження райдержадмініст рації про надання землі в оренду до 2015 року, адже договір міг бути укладений раніше. А от умови договору мають виконуватись сторонами належним чином, адже він є дійсним, його підписувала уповноважена державою особа. А тому недоречно в даному випадку говорити про незаконне заволодіння земельними ділянками та їх вартість, оскільки право власності на них до сільгосппідприє мства не переходило, вони як і раніше перебувають у власності держави. Більш того, за користування земельними ділянками орендарем держава отримує орендну плату, що є доволі позитивним моментом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Сидоров. 11.11.2017 07:56
прокуратура вимагає.... слаба , беззуба прокуратура. Шо вона може вимагати. Просити уклінно так. А вимагати уже не може.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама