реклама

реклама

Відома українська вчена-мовознавець та громадська діячка Ірина Фаріон, перебуваючи днями у Черкасах, поділилася своїми враженнями про те, як її обслуговували в одному із місцевих готелів.

23380237_1793460337619960_7277041169265214767_n

Про це у «Фейсбуці» повідомив черкаський журналіст Степан Вінярський.

«Тим самим вона додала настрою слухачам, що зібралися в науковій бібліотеці Черкаського національного університету...» – написав журналіст.

реклама

Коментарі  

 
-1 #22 Увага! 14.11.2017 18:03
Цитую Андрей:
А вы заметили,как работают порошеновские боты,минусуя те комменты,которы е говорят всю правду об этой тупорылой истеричке.


окрім слова "порошенковские" згоден на 100%.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Zолдат 14.11.2017 17:55
Цитую Вату зашкалює:
Цитую Андрей:
А вы заметили,как работают порошеновские боты,минусуя те комменты,которы е говорят всю правду об этой тупорылой истеричке.

А ти, дурак, хоч в курсі, як Порошенко і Фаріон "люблять" одне одного?! :D

Вiд їх любовI появилось таке ватне чмо як ти.Велика вчена-по комсомолу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #20 Фантом 14.11.2017 17:47
Скільки ж фаріонівських тролів набігло...
Кого ви захищаєте, подивіться на її ненависть до всього, діячка..., огидно :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Вату зашкалює 14.11.2017 14:56
Цитую Андрей:
А вы заметили,как работают порошеновские боты,минусуя те комменты,которы е говорят всю правду об этой тупорылой истеричке.

А ти, дурак, хоч в курсі, як Порошенко і Фаріон "люблять" одне одного?! :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Андрей 14.11.2017 13:50
А вы заметили,как работают порошеновские боты,минусуя те комменты,которы е говорят всю правду об этой тупорылой истеричке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Всьому свій час 13.11.2017 11:35
Цитую Пошливы:
Да, уровень интеллекта коментаторов равен уровню интеллекта швондера. Печально. А ещё козакий край. Аж противно, когда никчемы что то пробуют вякать о том, чего не знают и знать не хотят. Ум опонента всегда нервирует недоразвитых. А относительно украинского языка, то по моему глубокому убеждению лучше Фарион его никто у нас не знает.

Все добре. Тупаків, які окрім свого "фінно-угорского нарєчія" більш нічого не знають, українська мова злитиме завжди. Це чудово, що ця мерзота зовсім скоро обсиплеться, як грязюка, з коліс держави Україна - і цього разу вже назавжди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Сорго 13.11.2017 11:19
Шо!!!!! Кошмар,і це письменниця? Пройдисвітка і горе для України! Навіщо її запрошували? Баба базарна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 Антистец 13.11.2017 07:52
Видный украинский деятель. Характерный. Именно по таким судят о современных Украине и украинцах. Благодаря их деятельности жизнь улучшается, население растет, промышленность развивается, и тысячи поляков и русских приезжают к нам на заработки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Пошливы 12.11.2017 23:13
Да, уровень интеллекта коментаторов равен уровню интеллекта швондера. Печально. А ещё козакий край. Аж противно, когда никчемы что то пробуют вякать о том, чего не знают и знать не хотят. Ум опонента всегда нервирует недоразвитых. А относительно украинского языка, то по моему глубокому убеждению лучше Фарион его никто у нас не знает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Гоша 12.11.2017 17:16
Президент всея рошен,а по совместительств у Украины потрошенко поняв,что без поддержки националистичес ких сил ему, второго срока президенства Украины не видать,как своих ушей,стал цинично использовать такую деликатную тему,как язык. Вместо того,чтобы развивать экономику страны это недорозумение,ч тобы сохранить себя у корыта, будет делать всё,что угробит вконец Украину.