реклама
Sucurity Police

реклама

На ранковій нараді у Черкаській міській раді обговорили стан ремонтних робіт на дорогах міста, інформує «Вичерпно».

IMG_20170828_123033

За словами директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР Артура Савіна, на вулиці Сумгаїтська обсяг роботи, який планувався, майже виконаний. Зараз там облаштовується тротуар.

Мова зайшла вкотре і за бульвар Шевченка. За словами директора департаменту, ремонтні роботи затягуються, оскільки підрядник не підписує додаткову угоду, адже вагається, чи встигне і чи не завадить негода. За словами ж міського голови Анатолія Бондаренка, можливо, варто буде законсервувати роботи і продовжити їх уже навесні.

Прозвітувалися на ранковій нараді і про ремонтні роботи на вулиці Героїв Холодного Яру (раніше Першотравнева). За словами Сергія Танюка, директора департаменту ЖКК, у суботу підрядник проводив роботи, які не переривалися, а проблем із фінансуванням немає. Також сьогодні представники мають поїхати і перевірити стан виконання ремонтних робіт.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 Гроші 27.07.2018 09:52
Цитую ок:
якби був закон про покарання підрядників за неналежне, або неякісне виконання робіт, то не було б такого бардаку з їхнього боку.

Ніхто не заважає міській раді зробити публічний чорний список підрядників, які погано працюють і не давати їм підряди на тендерах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Cep 27.07.2018 09:48
Археологи?
статья от 13 листопада 2017, 11:03
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Ван Гог 27.07.2018 09:30
Толька-консерватор))) А потім ще на бульварі Шевченка охорону патріотів виставити треба...ну щоб ніхто консерви не крав...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Черкасчанин 26.07.2018 20:35
Все хорошо помним во что превратился бульвар Шевченка после "консервации".За разбитые ходовые Толик будет платить или подрядчик?Или как всегда никто?Скока Вам спецам денех надо в бюджет чтобы вы работать начали а не трындеть?Или вам нужны услуги опытного хирурга,который танцорам помогает?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Електрик 14.11.2017 08:15
хай в себе дома законсервує ремонт - то йому бистро дружина розкаже який він господарник!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Пересічний 13.11.2017 16:50
Нехай Бондаренко розкаже про технологію "консервування" дорожнього будівництва! Це йому не цивільно-промислове будівництво, де консервують об'єкти, тут зовсім інша специфіка! Коли дозволяла погода, чому не тормошили підрядника? Не справляється підрядник - гнати його й наймати іншого! Чи цього не дозволяють зробити вже отримані від підрядника "дивіденти"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 ок 13.11.2017 15:47
якби був закон про покарання підрядників за неналежне, або неякісне виконання робіт, то не було б такого бардаку з їхнього боку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 консервант 13.11.2017 11:12
В Міжнародний день сліпих пропозиція доречна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #1 Надія. 13.11.2017 11:06
З дня на день очікуємо сніг, а листя і сміття по бульвару Шевченка так ніхто і не прибрав. Оце дійсно вперше в історії міста. Ось в цьому Толя- Каструля дійсно піонер!!!!!