реклама
Програма навчання депутатів
реклама
На ранковій нараді у Черкаській міській раді обговорили стан ремонтних робіт на дорогах міста, інформує «Вичерпно».

IMG_20170828_123033

За словами директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР Артура Савіна, на вулиці Сумгаїтська обсяг роботи, який планувався, майже виконаний. Зараз там облаштовується тротуар.

Мова зайшла вкотре і за бульвар Шевченка. За словами директора департаменту, ремонтні роботи затягуються, оскільки підрядник не підписує додаткову угоду, адже вагається, чи встигне і чи не завадить негода. За словами ж міського голови Анатолія Бондаренка, можливо, варто буде законсервувати роботи і продовжити їх уже навесні.

Прозвітувалися на ранковій нараді і про ремонтні роботи на вулиці Героїв Холодного Яру (раніше Першотравнева). За словами Сергія Танюка, директора департаменту ЖКК, у суботу підрядник проводив роботи, які не переривалися, а проблем із фінансуванням немає. Також сьогодні представники мають поїхати і перевірити стан виконання ремонтних робіт.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #5 Електрик 14.11.2017 09:15
хай в себе дома законсервує ремонт - то йому бистро дружина розкаже який він господарник!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Пересічний 13.11.2017 17:50
Нехай Бондаренко розкаже про технологію "консервування" дорожнього будівництва! Це йому не цивільно-промислове будівництво, де консервують об'єкти, тут зовсім інша специфіка! Коли дозволяла погода, чому не тормошили підрядника? Не справляється підрядник - гнати його й наймати іншого! Чи цього не дозволяють зробити вже отримані від підрядника "дивіденти"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 ок 13.11.2017 16:47
якби був закон про покарання підрядників за неналежне, або неякісне виконання робіт, то не було б такого бардаку з їхнього боку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 консервант 13.11.2017 12:12
В Міжнародний день сліпих пропозиція доречна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #1 Надія. 13.11.2017 12:06
З дня на день очікуємо сніг, а листя і сміття по бульвару Шевченка так ніхто і не прибрав. Оце дійсно вперше в історії міста. Ось в цьому Толя- Каструля дійсно піонер!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
реклама

Театр