реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама
11-12 листопада в Черкасах перебували організатори всеукраїнського фестивалю анімації "Равлик-фест" з Бердянську. Аніматори провели для команд з Черкас, Сміли, Чигирина і Канева безкоштовний майстер-клас зі створення мультиплікаційних фільмів  на тему «Моє місто». Створений руками аніматорів-початківців мультик поширюватиметься в соціальних мережах і дозволить гостям Черкаської області по-іншому подивитись на туристичний потенціал регіону.

23415630_10213309357562788_370279714082229335_o

Алла Мельничук і Олександр Манжула вже два роки як проводять в Бердянську всеукраїнський фестиваль анімації «Равлик-фест». Вони хочуть, аби ця галузь в країні розвивалась активніше. «В Україні близько 50-ти студій, які роблять тільки анімацію, і це дуже мало. Для прикладу: в Південній Кореї таких студій більше 200! При цьому створення анімації не вимагає великих грошей: зняти літак, що взлітає або взривається, коштує тисячі доларів, а намалювати теж саме – майже нічого», - каже Олександр. «Ми хочемо, аби кожна людина могла спробувати творити анімацію і самореалізуватись в цьому, тому проводимо майстер-класи для звичайних людей, які зможуть і самі робити мультики, і вчити цьому інших», - мріє Алла.

Олександр і Алла завітали до Черкас на запрошення проекту «Київський діалог». «Наш проект підтримує ініціативи з міського розвитку. Ми багато знаємо про те, що відбувається в обласних центрах і столиці, але недостатньо – про ініціативи, які з’являються в невеликих містах. А їм є чим поділитись», - каже координаторка проекту «Київський діалог» в Черкаській області Тетяна Кавальчук.  – Варто розвивати взаємодію між малими містами, і хочемо, аби вони були більш помітними на сучасній мапі України».

На майстер-клас в Черкасах зібрались різні люди: школяри і вчителі, держслужбовці і викладачі, підприємці і робітники зі Сміли, Канева, Чигирина і Черкас. Вони дуже різні за досвідом, але Їх об’єднує любов до своїх міст і бажання творити. Тому учасники завзято малюють, ліплять з пластиліну, вирізають і гаряче дискутують про сюжет та героїв мультфільму. Анімація буде присвячена їхнім містам, учасникам хочеться, аби глядачі побачили цікавинки Черкащини та захотіли приїхати сюди в мандрівку.

23472390_10213309359642840_5701060916257277918_n

Нарешті, картинка підготовлена, клац! – і перший кадр майбутнього мультфільму готовий!  Після двох днів кропіткої роботи  анімацію буде створено, і її можна буде побачити на Youtube  на каналі ГО «Молода Черкащина» і в мережі Фейсбук. Більш того, якщо після майстер-класу учасники створюватимуть власні мультфільми, вони матимуть можливість презентувати свої твори на третьому фестивалі анімації «Равлик-фест» в Бердянську в 2018 році.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама