реклама
Кредит готівкою
реклама
За результатами моніторингу засобів масової інформації виявлено публікацію з інтернет-видання „Полтава Депо” під назвою „У Черкасах порушниця ПДР запропонувала копам хабар”.

Встановлено, що водійка грубо порушила правила дорожнього руху, а саме проїхала на червоне світло світлофора та коли її зупинили працівники Патрульної поліції Черкас, порушниця запропонувала їм неправомірну вигоду за ухилення від адміністративної відповідальності, що підтверджує відео  Патрульної поліції.

Черкаською місцевою прокуратурою ініційовано внесення відомостей в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 (пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі  неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою  в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища ) КК України.

Довідково: санкцією статті передбачено максимальне покарання у вигляді штрафу до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 4 років або позбавленням волі на той самий строк.

Про це інформує черкаська місцева прокуратура

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Автомобіліст 14.11.2017 21:55
Якась муйня, хабар пропонували та чи взяли? Чи склали на неї протокол? Така жвава реакція. Якби так завжди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 : 14.11.2017 18:02
DEPO.UA - всеукраїнське інтернет-видання, з редакцією в Києві. Невірно називати його регіональну сторінку "полтавським сайтом", бо "Depo.Полтава" просто подає новини центрального регіону (включно з Черкащиною)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр