реклама

реклама

Про екстраординарний випадок, який стався в одній із «елітних» шкіл Черкас, повідомив у «Фейсбуці» черкащанин Костянтин Проценко.

23559393_961358684002349_7977522605541314726_n «Перед уроком фізкультури в 6-му класі дівчата виштовхали з роздягальні до залу, де знаходилось два класи, дівчинку у одній білизні.

Що вона відчувала та які емоції пережила, опинившись на очах у кількох десятків учнів роздягнута, складно навіть уявити. Не треба бути психологом, щоб зрозуміти, що у 13 років такі ситуації можуть спричинити щонайменше тривалий нервовий розлад та чисельні комплекси на усе життя.

Це діти еліти міста – дівчата, які зачинили за оголеною дівчиною двері?

Це діти еліти міста – хлопці, які не прикрили дівчинку, шануючи її цнотливість, не допомогли відчинити двері до роздягальні?.. Лише один підійшов та сказав: «Ти така гарна!..» Естет, мабуть, росте...»

Костянтин Проценко сумнівається, чи справді школа, де з дітьми коять таке, може вважатися елітною, і дивується, чому заможні черкащани віддають дітей навчатися саме туди.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Черкаси 17.11.2017 01:22
Все йде з родини,у школі діти тимчасово перебувають.Проблема всіх шкіл України в самій гнилій системі країни
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Савр 16.11.2017 09:36
Прикриють! як завжди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 11 15.11.2017 23:50
Дитина, впершу чергу, виховуєть в родині. Ми самі виховуємо своїх дітей жорсткими, не уважними до проблем інших, а потім таке трапляється. Батькам не має часу займатися вихованням, можливо просто не має бажання. Віддали в школу- школа навчить. Школа вважає, що виховувати повинні батьки. Ось і виникають такі жорсткі проблеми. Шкода в даній ситуації лише дівчинку. Вибачте, а ростимо ми жорстоких дітей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Сидоров 15.11.2017 22:47
Сволота моральна такі дітки. Мабуть похожі на батьків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Черкащанка 15.11.2017 21:10
Діти жорстокі ростуть, бо не знають від бітьків відмови ні в чому. Дійсно, де був вчитель у цей момент, чому діти були без нагляду?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Пошливы 15.11.2017 20:58
Беда в том, что у нас элитой называют нелюдей, которые нажили свои богатства мягко говоря нечестным путём. Какие отцы, такие и отпрыски...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Дістав уже! 15.11.2017 20:44
Цитую Полкан:
Що?... Знову 17?.....

Бунякін, якби мав мінімальне поняття про честь - звільнився б уже давно. Але що візьмеш з колишнього рига, якого від директорського крісла і танком не відірвеш? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Петрович 15.11.2017 19:45
Діти у такому віці взагалі невмотивовно жорстокі, а чим більше місто і чим елітніша школа ти дикіші випадки там трапляються. Явний дефект виховання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #2 То вже не школа 15.11.2017 17:22
Тварі! Директора гнать на х.. - разом з учителем, у якого на "уроці" це творилося!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 Полкан 15.11.2017 17:15
Що?... Знову 17?.....