реклама

реклама

Сьогодні працівники Генеральної прокуратури та Служби безпеки України провели операцію, в ході якої був затриманий начальник управління архітектури та містобудування Черкаської міськради Артур Савін.

Правоохоронці встановили, що чиновник вимагав у підрядників 365 тисяч гривень за підписання проектної документації з реконструкції вулиць обласного центру. Оперативники спецслужби задокументували отримання особистим водієм посадовця першої частини хабара у розмірі 105 тисяч гривень. Співробітники СБ України затримали чиновника біля власного будинку під час передачі грошей посередником. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для встановлення інших можливих фактів отримання хабарів посадовцем.

Служба безпеки України опублікувала відео затримання.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #19 Ешьук 17.11.2017 19:10
Цитую KLod:
СБУшники молодцы, а менты сидят сопли жуют - дебилы ж одни пооставались благодаря реформе.

Они ето все подкинули!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Котлети і мухи - окремо 17.11.2017 14:16
Цитую Дніпро:
Таки зальють рідне місто кров'ю. Гадаю, більшість дописувачів розуміє, що баланс цивілізованих правил гри руйнується і будуть зірвані (закручені ) гайки. З змертью Бінусова і затриманням Савіна у Бондаренко шанси встояти перед , назвемо їх так, "політичними опонентами" значно знизились. Відчуваю, що на нас , разом з Миколаєвом, попрактикують пряме президентське правління.

Не мішайте політику с банальним .... чого ви мовчали коли мер накладав вето про відставку чиновника? Знову опоненти його підставили? Чи можливо вони родичі, чи однопартійці, що їх так об'єднує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #17 Дніпро 17.11.2017 12:54
Таки зальють рідне місто кров'ю. Гадаю, більшість дописувачів розуміє, що баланс цивілізованих правил гри руйнується і будуть зірвані (закручені ) гайки. З змертью Бінусова і затриманням Савіна у Бондаренко шанси встояти перед , назвемо їх так, "політичними опонентами" значно знизились. Відчуваю, що на нас , разом з Миколаєвом, попрактикують пряме президентське правління.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 язон 17.11.2017 12:12
Цитую корУПСия:
его нельзя арестовывать, живёт по закону Порошенко - тысяча в день...

А его, и таких, как он - в горсовет Порошенко выбирал? Или уважаемые земляки - за гречку в торбу и лапшу на уши?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 язон 17.11.2017 12:11
Цитую Пильний:
Цікаво. Тут 365 тисяч і генпрокуратура та СБУ провели спецоперацію. Молодці. Але ж у Смілі фірма-прокладка Енргоінвест вкрала 190 мільйонів і ніяких спецоперацій. Гроші хочуть вибити через тариф зі смілян. Чому така дивна непослідовність ?

Доказательства - в НАБУ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 язон 17.11.2017 12:05
Цитую Ох:
Цитую Громадянин:
Звичайно, правоохоронці добру справу зробили. Але навіщо автомати наставляти на затриманих, знаючи, що ті не озброєні.

Так натаскані....

А откуда им ТОЧНО знать, что этот бывший бандюк и рэкетир, переквалифициро вавшийся в казнокрады, не вооружён? Процедура задержания таких красавцев прописана в УПК и инструкциях полиции. И инструкции эти - кровью написаны. Без нужды стрелять никто не будет. Но копы должны быть готовы пресечь сопротивление при задержании. В том числе -вооружённое сопротивление.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Ох 17.11.2017 10:22
Цитую Громадянин:
Звичайно, правоохоронці добру справу зробили. Але навіщо автомати наставляти на затриманих, знаючи, що ті не озброєні.

Так натаскані....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 KLod 17.11.2017 09:56
СБУшники молодцы, а менты сидят сопли жуют - дебилы ж одни пооставались благодаря реформе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Пильний 17.11.2017 00:15
Цікаво. Тут 365 тисяч і генпрокуратура та СБУ провели спецоперацію. Молодці. Але ж у Смілі фірма-прокладка Енргоінвест вкрала 190 мільйонів і ніяких спецоперацій. Гроші хочуть вибити через тариф зі смілян. Чому така дивна непослідовність ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Тётя Мотя 16.11.2017 22:58
Жаль копать не будут, так бы недострой напротив Богданки вернули, часть садика возле Загса, стояночную на Чехова и т.д. Да и задержали водителя, спишут всё на него, лошару.