реклама
5TV
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко в інтерв'ю виданню «Hromadske.tv Черкаси» заявив, що «готовий з’їсти свою краватку», якщо з’ясується, що якийсь інший міський голова «за рік зробив більше доріг, ніж Бондаренко».

Бондаренко1

– За попередній рік Черкаси стали першим містом в Україні, де на 280 тисяч населення було зроблено найбільшу кількість квадратних метрів капітально відремонтованих доріг. Це визнають у Кабінет Міністрів, і в Управлінні статистики України. Тобто повністю відремонтовано більше двохсот тисяч квадратних метрів доріг... – сказав Анатолій Васильович. – Одні дороги ремонтуються, інші – руйнуються, тому що термін експлуатації вже вийшов. І цьогоріч ми трошки збавили темпи, але ми все-таки йдемо у правильному напрямку, і я думаю, що у прийдешньому році реалізуємо амбітні проекти. Якщо хтось скаже, що якийсь міський голова за рік зробив більше доріг, ніж Бондаренко, то я готовий з’їсти свою краватку.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #21 Сидоров. 22.11.2017 21:49
Тріпач. Це називається, хвали мене моя губонько, бо люди лайном називають.Бульвар Шевченка, який претендент у мери обіцяв зробити до кінця 2016року і зараз не зроблений. Перенесений на 20....рік.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Чигиринець 22.11.2017 06:19
Цитую Черкащанка:
Нормальный мэр у нас.

Толя парень неплохой, только ссытся и глухой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Олег 21.11.2017 17:49
Та ладно :lol: за деревья уже обманул...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Кацо 21.11.2017 14:33
Цитую Черкащанка:
Нормальный мэр у нас.

Міхо, це знову ти? Досить дякувати меру за квартиру :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Каток 21.11.2017 14:32
зроблено найбільшу кількість квадратних метрів капітально відремонтованих доріг (Бондаренко)
Якщо врахувати, що вже два рази капітально переробляли примикання до доріг, які витримали менше року, вже латали ямки на асфальті, який положили рік назад на зупинці Ц.Ринок по вул.Смілянській, по вул. Небесної Сотні. Так, що хвалится поки нічим, якість ніяка. Банальне освоєння коштів. :-x
Покладений у дощ асфальт на черкаському бульварі перестелять, – чиновник (ВІДЕО)
10 вересня 2017, 15:01 Новини Черкас та Черкаської області
8 вересня черкасці масово фільмували ремонт бульвару Шевченка в дощ.. Асфальт утилізують або, скажімо так, знімуть. І буде покладено новий асфальт, – зазначив директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #16 Черкащанка 21.11.2017 13:59
Нормальный мэр у нас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 між іншим 21.11.2017 13:51
ну,то вже занадто
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Психотерапевт 21.11.2017 13:05
Фото таке, наче Бондаренко на мотузці. Цікаво, чи випадково?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Джон дировский 21.11.2017 13:04
За кроватку держится. Точно жрать собрался
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Простий 21.11.2017 12:33
Такі цікаві! Один каже: ' я зробив дороги', інший каже: 'мої люки покрали'.