реклама

реклама

Мати міського голови Черкас веде у Лисянці таксомоторний бізнес, який раніше належав самому Анатолію Бондаренку. Про це Анатолій Васильович повідомив у інтерв’ю виданню «Hromadske.tv Черкаси».

Бондаренко1 Саме на ці гроші, за його словами, жінка торік придбала дві квартири в черкаському житловому комплексі «Сімейний», який належить однопартійцю мера Михайлу Мушієку.

– Моя мама володіє великим бізнесом у Лисянці. Цей бізнес належав мені, – сказав мер.

На запитання, чи йдеться про таксі, Анатолій Бондаренко підтвердив, що справді так.

– Так, це таксі. Всі автомобілі зареєстровані, всі працівники зареєстровані. Він (бізнес, – ред.) достатньо прибутковий, і вона (мама, – ред.) в змозі придбати нерухомість. Михайло Мушієк є депутатом від Лисянки, і він вільно спілкується з моєю мамою без мене. Вони все організовували, вона обирала, – сказав мер.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #12 Молодой пєнсіонєр 24.11.2017 13:37
А мама замужем?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Верник 24.11.2017 13:24
Цитую Здивований:
Черкасці, як ви умудрилися обрати собі мером лисянського афериста?

а кого було обирати??? Бабу Одарку, який за три строки з города сраку зробив??? Обирали мыж поганим і сильно поганим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Здивований 24.11.2017 09:38
Черкасці, як ви умудрилися обрати собі мером лисянського афериста?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Х3 23.11.2017 17:18
Такое впечатление, что комментарии писал Радуцкий. Хоть в том и есть своя правда...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Сплетня 4-летней давности 22.11.2017 17:59
Согласно материалам уголовного дела …….. :
- .....
- продал своему брату детский садик «Ромашка» по заведомо заниженной цене в 4 000 гривен (сейчас в этом здании предвыборный штаб Б****** и диспетчерский пункт его такси «Люкс», в тоже время в городе не хватает мест в детских учреждениях, – прим. ред.).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 2211 22.11.2017 12:19
мабуть міжнародний
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #6 ДПІ 22.11.2017 10:38
Купити дві квартири в Черкасах від прибутків таксі у Лисянці? Толя, ти що нас за дурнів тримаєш? Хоча про що я, звісно тримаєш. Щоб черкасці не вважали тебе величезним брехуном, ти просто зобов'язаний тепер викласти в інтернет декларацію своєї мами-підприємця за останні пару років. А податкова нехай проаналізує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 Дістало 22.11.2017 09:42
Толя, Толя, кому ти чешиш....В Лисянці як мінімум три офіційні перевізники таксі, і машин то не так і багато разом взятих. Розкажи ці байки тим хто тебе не знає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Надія. 21.11.2017 22:18
Ну скільки ще Каструля цинічно і безмізково буде брехати, вважаючи нас за лохів? То він не знає чиї ті газові заправки, а тепер виявляється мама йому ще й кошти заробляє. Містом переймайся а не як продовжити красти. А раптом Савін заговорить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 Левко 21.11.2017 20:03
Мушієк змінив цільове призначення ділянки під стоянкою "Кабул". Там згідно генплану потрібно було збудувати дитячі спортивні площадки. Тюрма заезпечена Олійниці і Каструлі.