реклама

реклама

Відомий політик Міхеіл Саакашвілі відповів на закиди колишнього очільника Сміли Віктора Федоренка.

Нагадаємо, в мережі з’явилось відео, у якому Федоренко нецензурно висловлюється про Саакашвілі, згадуючи його національну приналежність.

«Ось воно обличчя теперішньої влади, за яку загинули люди на Майдані. БППшний мер Сміли, якого ми разом з народом вигнали з посади, в їхньому випадку правильніше буде сказати - відігнали від корита», - написав Саакашвілі у Фейсбуці.

реклама

Коментарі  

 
-2 #12 Влад 25.11.2017 20:33
Цитую Бодя:
Вопрос к порохоботам!! вы на самом деле считаете что за 26 лет НЕЗАВИСИМОСТИ наибольший вред УКРАИНЕ принёс МИХО??правда?? ни комуняка кравчук,ни красный директор кучма----которых только за разворованное ЧМП---ПОВЕСИТЬ НАДО!! урон нанесённый ющенко со своей кумовской компанией---очень сложно переоценить!! плюс буратино подарил нам президента---свинохряка!!!де путаты--по 10 раз менявшие политические партии,судьи менты прокуроры---подтиравшиеся законами и КОНСТИТУЦИЕЙ УКРАИНЫ-- как туалетной бумагой!! олигархи-наворовавшие миллиарды!! и прочие прочие прочие!! всё это кодло принесло меньше вреда УКРАИНЕ---чем грузин???если вы искренне так думаете-----УКРАИНА обречена!!

Ганьба порохоботам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 депутат 24.11.2017 16:43
Ось так ми і живем, вмісто того, щоб спільно викорінювати зло, піддаємся провокаціям, встроюєм міжусобиці. Проблема почалась через відсутність теплопостачання і якщо влада , що допустила винекненння такої проблеми не взмозі своєчасно її усунути, то така влада не потрібна. Сам Міхо до влади відношення не має, але українці будуть замерзать, але мовчать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Вмію думати 24.11.2017 15:35
Цитую Бодя:
за 26 лет НЕЗАВИСИМОСТИ наибольший вред УКРАИНЕ принёс МИХО?всё это кодло принесло меньше вреда УКРАИНЕ---чем грузин?

Я "счітаю", що ти за 26 років НЕЗАЛЕЖНОСТІ України мав би як мінімум вивчити державну мову - тоді мав би право судить, хто і що зробив для України. Це по-перше.
По-друге, я "счітаю", що не тобі розказувать про те, який золотий Міхеїл на фоні Ющенка і Порошенка - бо першому він досі найкращий корєш, а другому присягався в вєчной любві, коли просився губером в Одесу.
По-третє, я "счітаю", що акцент на національності Саака - штука зайва. Але якщо вже ти так вперся, то "реформа" в поліції яскраво продемонструвал а всю неспроможність варягів з Кавказу - Еки Згуладзе, Хатії Деканоідзе, Гіоргі Лорткіпанідзе... Замість глибокої реформи - мильна бульбашка з перевдяганням у красиву форму і сотнями розбитих новеньких "Пріусів"...
Справжні грузини - вони інші - такі як Гія Гонгадзе і грузини, які воюють в АТО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Не тупи, Анька! 24.11.2017 14:59
Цитую Анна:
Цитую Згинь, саакоботиха!:
Цитую Анна:
Слухай клоун///проплаченных порошенковских сявок,что эта гнидота/// кампанию гнилую/// этой гнусной порошенковской власти

Твїй понтовий "базар", Анка-пулємьотчиця,ні чим не кращий за базар Федоренка, який твого Чапая матюками вкрив. Не скачи, як воша на гребішку, обзиваючи усіх порохоботами. Я,наприклад, теж дуже не люблю Міхіко Саака,але це ще не означає, що я фанат Пороха.

"Не сотвори себе кумира" Я в отличии от тебя питар гнойный"професси анальный лизун этой власти,умею просто адекватно оценивать ситуацию.

Гнусное словоизвержение типичной рашко-бабы! Тебе, дуре, говорят, что Порох Черкассам пох, как и твой Мичико, а ты истеришь :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #8 Анна 24.11.2017 11:15
Цитую Згинь, саакоботиха!:
Цитую Анна:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #7 Бодя 23.11.2017 22:28
Вопрос к порохоботам!! вы на самом деле считаете что за 26 лет НЕЗАВИСИМОСТИ наибольший вред УКРАИНЕ принёс МИХО??правда?? ни комуняка кравчук,ни красный директор кучма----которых только за разворованное ЧМП---ПОВЕСИТЬ НАДО!! урон нанесённый ющенко со своей кумовской компанией---очень сложно переоценить!! плюс буратино подарил нам президента---свинохряка!!!де путаты--по 10 раз менявшие политические партии,судьи менты прокуроры---подтиравшиеся законами и КОНСТИТУЦИЕЙ УКРАИНЫ-- как туалетной бумагой!! олигархи-наворовавшие миллиарды!! и прочие прочие прочие!! всё это кодло принесло меньше вреда УКРАИНЕ---чем грузин???если вы искренне так думаете-----УКРАИНА обречена!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Згинь, саакоботиха! 22.11.2017 10:54
Цитую Анна:
Слухай клоун///проплаченных порошенковских сявок,что эта гнидота/// кампанию гнилую/// этой гнусной порошенковской власти

Твїй понтовий "базар", Анка-пулємьотчиця,ні чим не кращий за базар Федоренка, який твого Чапая матюками вкрив. Не скачи, як воша на гребішку, обзиваючи усіх порохоботами. Я,наприклад, теж дуже не люблю Міхіко Саака,але це ще не означає, що я фанат Пороха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #5 Анна 21.11.2017 20:54
Цитую Пацан сказав ...:
Міхо сказав, що буде жити у наметі у Холодному Яру і .... збрехав :-x :cry: :P

Слухай клоун, под ником пацан,это вся твоя претензия до Михо?Неужели ещё не дошло всем тем,кто пытается травить Саакашвили,коне чно же я не имею ввиду проплаченных порошенковских сявок,что эта гнидота от власти почувствовав реальную угрозу своему существованию от действий Михо,развернула кампанию гнилую,циничную ,по его дискредитации.Ну я больше чем уверенна,что все те кто хоть немного готовы анализировать действия этой гнусной порошенковской власти, уже не поддадутся на цинизм этой власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Микола 21.11.2017 17:35
Така влада обличчя не має. Морда ліца,- так буде правильніше.Як воно тепер житиме без корита?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Вже не БПП 21.11.2017 15:48
Міхо хіба не в курсі, що Федоренка вигнали з БПП? Причина - та ж сама, нєуйомная матюкливість цього смілянського "діяча".