реклама

реклама

Міністр оборони України 2005-2007 років, голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко розповів сьогодні в Черкасах про кадровий вибір, зокрема, щодо обрання керівника міського осередку. Як відомо, в Черкасах осередок очолив депутат міськради Руслан Зоря. До серпня цього року головою черкаських УКРОПів був Руслан Зоря.

24232102_1473060016082365_327022317904569838_n

– Ми людям довіряємо. Вважаємо, що вони посилять нашу роботу, тим більше в статусі депутатів. Партія тепер посилилася людьми, що були обрані від інших політсил. І зараз ми маємо наші партійні групи в міськраді і облраді. коли є спільні цінності, то людям делегують повноваження. Через рік сподіваємося на інший, вищий рівень. Якщо приймаємо кадрові рішення, то вони вважаються нами вірні. Не виключено і помилки (це я не про пана Руслана Зорю). Ми помилки виправляємо. Щодо інших керівників на місцях, то також в них упевнені, – зазначив Анатолій Гриценко.

Читайте також: У міськраді з’явилась «Громадянська позиція»

реклама

Коментарі  

 
-3 #10 Урюк 30.11.2017 11:58
Цитую Петро:
Зоря?....... Повно ж нормальних бандитiв.

Барига і бандит - це різні речі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Петро 30.11.2017 10:27
Зоря?....... Повно ж нормальних бандитiв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Студент 29.11.2017 23:06
Гриценко! На ефірах ти виглядав умнішим... і не продажним, тепер ти нуль...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Савр 29.11.2017 22:26
Шкода,я також поважав Гриценка до сьогодні.Невже він не міг взнати інформвцію про цього Зорю?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Не то 29.11.2017 19:33
Ошибся ти солдатік, вірні кадри щоб не пройти нікуди.
З Зорі толку вже не буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 правдоруб 29.11.2017 18:27
ви помиляетесь пане анатолию видносно зори ви колись це згадаете
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #4 місцевий 29.11.2017 17:31
Противніше інше. З покупкою укропу у Бродського не вийшло, то придбав собі новий політичний філіал у Гриценка. вибори не за горами...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+41 #3 Валентина 29.11.2017 17:27
До цього часу я дуже симпатизувала Гриценку, тим більше, що я з ним зустрічалася на майдані. Після таких кадрових призначень, а саме афериста Зорі, Гриценко і його партія для мене - це великий нуль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+45 #2 robinv 29.11.2017 16:36
Це найбільша помилка Гриценка, Зоря ....рник ще той, це дуже відобразиться на іміджі Гриценка, невже йому ніхто не підсказав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+44 #1 Дааа уж 29.11.2017 16:22
А в мене Гриценко як тільки пригрів Зорю так і впав у повазі... Думав він краще повинен розбиратись в людях.