реклама

реклама

На Черкащині співробітники Служби безпеки України блокували постачання до Російської Федерації товарів подвійного та військового призначення українського виробництва.

24204983_505491519830044_1677119524_n

Правоохоронці встановили, що в умовах запроваджених Україною санкцій керівництво одного з підприємств Черкащини організувало механізм нелегальних поставок високотехнологічного військового обладнання до країни-агресора. Співробітники СБУ з’ясували, що підприємство, яке виготовляє навігаційні прилади з програмним забезпеченням для потреб української армії, постачає аналогічну продукцію до Росії.

Обладнання зловмисники відправляли через так званий «сірий канал», тобто транзитом через країни Європи та Азії, щоб приховати реального отримувача товару.

Під час обшуків на підприємстві правоохоронці вилучили документацію, яка підтверджує незаконне відправлення продукції до РФ, та зразки обладнання подвійного призначення, яке направлено на експертизу. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 333 Кримінального кодексу України. Наразі тривають слідчо-оперативні дії

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #10 СБУ & ФСБ 02.12.2017 08:32
Цитую СОЛДАТ:
Схоже, що це бувший Смілянський радіоприладний завод,зараз "Орізон-Навігація".В області це єдине підприємство,що випускало прилади для кацапського ГЛОНАССА,яким комплектуються іхні супутники.Останній нещодавно упав в океан відразу після запуску. :lol:

Сиди там у киржинопуле ватне чмо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 СБУ & ФСБ 02.12.2017 08:29
Цитую Всьо так плохо?:
Цитую СБУ & НКВД:
Цитую Перехожий:
Цікаво, що це за підприємство?

ЭРОС, ИНТИМ - БУТИК Адрес: Украина, г.Черкассы, ////////////////////

Стєсняюсь спросіть, ватний - що з тобою робили, що ти так адрєсочки поплутав? Ти - один із задєржанних? ;-)

Слухай ватне "междометие" нишкни.Дуже символічно що цей магазин знаходиться на вулиці небесної тисячі.хто її розстріляв всі вже знають, подивившись фільм: "Україна, приховані істини" .Три грузина та 2 литовця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 І це - під Черкасами?! 01.12.2017 13:58
Цитую НаПравахРеклами :
Цитую Перехожий:
Цікаво, що це за підприємство?

http://navis-ukraine.com.ua

Цікаво, що сайт у них тільки російською і англійською мовами - українська в городє Смєла нє прідусмотрєна :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Всьо так плохо? 01.12.2017 13:55
Цитую СБУ & НКВД:
Цитую Перехожий:
Цікаво, що це за підприємство?

ЭРОС, ИНТИМ - БУТИК Адрес: Украина, г.Черкассы, ////////////////////

Стєсняюсь спросіть, ватний - що з тобою робили, що ти так адрєсочки поплутав? Ти - один із задєржанних? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 СБУ & НКВД 01.12.2017 12:34
Цитую Перехожий:
Цікаво, що це за підприємство?

ЭРОС, ИНТИМ - БУТИК Адрес: Украина, г.Черкассы, ////////////////////
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Громадянин 01.12.2017 11:49
Судячи з фото це майстерня якогось місцевого "Кулібіна". Про яке високотехнологі чне військове обладнання йде мова?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 НаПравахРеклами 01.12.2017 11:34
Цитую Перехожий:
Цікаво, що це за підприємство?

http://navis-ukraine.com.ua
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 СОЛДАТ 01.12.2017 11:06
Схоже, що це бувший Смілянський радіоприладний завод,зараз "Орізон-Навігація".В області це єдине підприємство,що випускало прилади для кацапського ГЛОНАССА,яким комплектуються іхні супутники.Останній нещодавно упав в океан відразу після запуску. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Перехожий 01.12.2017 04:34
Цікаво, що це за підприємство?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Висновки будуть? 01.12.2017 00:17
В часи СРСР на кожному підприємстві, що працює на "оборонку", сиділо по представнику чи й по цілому відділу спецслужбістів - і подібні ситуації були неможливі в принципі або ж "пресікались" у перші дні скоєння злочину.
В часі війни - чи не варто відновити постійний нагляд за виробництвом таких підприємств? І відповідальніст ь ввести таку, щоб іншим було неповадно працювати на ворогів України!