реклама
Програма навчання депутатів
«Для кожної сучасної людини комп'ютерна грамотність – це оволодіння мінімальним набором знань і навичок роботи на персональному комп'ютері, а особливо в наш час – вміння, таке ж необхідне, як і вміння читати або писати, і є необхідною умовою для працевлаштування безробітних. Саме швидкість обміну інформацією впливає на ритм діяльності людей, допомагає швидше зорієнтуватися в тому чи іншому питанні, а в сфері зайнятості – значно полегшує пошук роботи. Тому я переконаний, що здобуті знання і навички стануть корисними, а шанси отримати бажану роботу зростуть в рази», - наголошує директор Уманського міського центру зайнятості Степан Фащевський.

фото грамот

З метою підвищення рівня знань в галузі інформаційних технологій в роботі з комп'ютером та стандартними комп'ютерними програмами, в Уманському міському центрі зайнятості систематично проводиться цикл безкоштовних навчальних семінарів з основ комп’ютерної грамотності. Так, з початку року в комп’ютерному класі міського центру зайнятості проведено 24 таких навчальних семінари для 223 безробітних осіб.

Основам комп’ютерної грамотності навчає провідний інженер з комп’ютерних систем центру Сергій Леонтьєв. Він розповідає безробітним як працювати з операційною системою Windows XP, процесорами і програмами Microsoft Word, Microsoft Excel, PowerPoint, Outlook і Internet Explorer, ознайомлює з Інтернет-сайтами щодо пошуку роботи - trud.ua, rabota.ua, work.ua, водночас слухачі виконують практичні завдання.

Учасники залишаються задоволеними результатами навчання та впевненими, що здобуті навички стануть корисними під час працевлаштування.

Уманський МЦЗ

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама