реклама

реклама

У підворотні Печерського суду йде судилище над Саакашвілі. А поряд сяє ахметівський ЦУМ... – вдало підмітив черкаський політик, депутат облради Микола Булатецький, який зараз перебуває в Києві.

25158231_940038566144085_3068777350360729835_n

Микола Іванович непокоїться, що будівлю суду, де перебуває лідер "Руху нових сил" Міхеіл Саакашвілі, оточили близько 300 правоохоронців та нацгвардійців.

«Об'їхав кварталами навкруг суду. Все забито поліцейськими: машинами, людьми, агентами - "рюкзаками"...Схоже, влада готується до найгіршого сценарцію за результатам суду…» – написав Булатецький в соцмережі.

24991489_940038589477416_8479984386295256893_n

Нагадаємо, 11 грудня у Печерському райсуді розпочалося засідання щодо обрання запобіжного заходу затриманому лідерові "Руху нових сил" Міхеілу Саакашвілі.

Саакашвілі затримали ввечері 8 грудня і помістили до ізолятора тимчасового тримання Служби безпеки України на Аскольдовому провулку.

Йому інкримінують ч 2. статті 256 - "Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності".

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-10 #20 Сусанін 19.12.2017 12:20
Цитую Предприниматель :
Цитую Сусанін:
[quote name="Олександр"][quote name="Карась"]ПОВНА ДУРНЯ! У СААКАШВІЛІ ВСІ ТАКІ. :P[/quote
Шановний, вас так багато развелося т.з "патріотов" і завжди вам хтось і шось заважає. То "банда", тепер такі самі патріоти, як і ви сам заважають. Може досить блудословить, може пора вже щось реальне і матеріальне робиити? Насоліть Порошенку і створіть конкурентрне виробництво "Богдану", вивчить наприклад англійську мову краще Пороха?

Слушай сусанин,ты или полный идиот или клоун.Ты ничтожество,хот ь раз работал в бизнесе,а ещё и в том,где ты конкурируешь с бизнесом порошенко,увере н.что нет. .

Ви з яких підприємців? Ukravit, чи з тих що у металевих будках торгують китайським та турецьким ширпотребом? Чи реалізуєте харківське куряче мясо у черкаських ларьках Мясокомбінат та Мясник?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Петро 18.12.2017 18:59
Цитую Вячеслав:
Если бы не Саакашвили в Киеве,а Булатецкий в Черкассах,в Украине уже давно бы наступил рай.Насколько вы все те кто боится подписаться просто своим именем,а не фарисей,социоло г и прочее ничтожество,кот орое так злобно бросаются по команде фас на тех, кому даже в подмётки не годитесь.И что интересно вы же такая порода,которая при смене этой власти,вы сявки уже будете лаять на тех кому сейчас так усердно служите.

Вячеслав, согласен на все 100%.Уверяю Вас,что сейчас такие бабки выделил порох и его банда на отмывание его дерьма,в которое он влез уже по самые не могу.Да хрен бы с ним пусть лезет всё дальше и дальше,но беда в том,что оно всех нас тянет за собой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Петро 18.12.2017 18:54
Цитую Знающий:
Коля сиди на пенсии, хватит уже к корыту пытаться пролезть - не твое это дело. 10 лет пробиться не можешь никуда, делай выводы - народ тебя видеть не хочет нигде!

И сколько же вас" народа",сидящих за компом и пишушие пасквили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Предприниматель 18.12.2017 18:52
Цитую Сусанін:
[quote name="Олександр"][quote name="Карась"]ПОВНА ДУРНЯ! У СААКАШВІЛІ ВСІ ТАКІ. :P[/quote
Шановний, вас так багато развелося т.з "патріотов" і завжди вам хтось і шось заважає. То "банда", тепер такі самі патріоти, як і ви сам заважають. Може досить блудословить, може пора вже щось реальне і матеріальне робиити? Насоліть Порошенку і створіть конкурентрне виробництво "Богдану", вивчить наприклад англійську мову краще Пороха?

Слушай сусанин,ты или полный идиот или клоун.Ты ничтожество,хот ь раз работал в бизнесе,а ещё и в том,где ты конкурируешь с бизнесом порошенко,увере н.что нет. Я думаю все те кто пытался конкурировать с бизнесом этих порошенковских прихлебателей,а по сути-бизнес партнёрами,меня поймёт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #16 Сусанін 18.12.2017 15:09
Цитую Олександр:
Цитую Карась:
ПОВНА ДУРНЯ! У СААКАШВІЛІ ВСІ ТАКІ. :P

У тебя карась есть прекрасная возможность в это воскресенье узнать у людей,которые соберутся на Майдане,все ли они дураки.Но ты же не приедешь. поскольку ты и тебе подобные,которы е по команде банковой отрабатывают свои 30 серебряников.лживые,трусливы е,подонки.з уст нищих,голодных людей в адрес этой власти,они звучат и в вашу сторону.

Шановний, вас так багато развелося т.з "патріотов" і завжди вам хтось і шось заважає. То "банда", тепер такі самі патріоти, як і ви сам заважають. Може досить блудословить, може пора вже щось реальне і матеріальне робиити? Насоліть Порошенку і створіть конкурентрне виробництво "Богдану", вивчить наприклад англійську мову краще Пороха?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #15 Пшонка 16.12.2017 20:10
Миколо Івановичу, після Ляшка до Саакашвілі не пропхаєшся, "зашкварений"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Олександр 15.12.2017 16:34
Цитую Карась:
ПОВНА ДУРНЯ! У СААКАШВІЛІ ВСІ ТАКІ. :P

У тебя карась есть прекрасная возможность в это воскресенье узнать у людей,которые соберутся на Майдане,все ли они дураки.Но ты же не приедешь. поскольку ты и тебе подобные,которы е по команде банковой отрабатывают свои 30 серебряников.лживые,трусливы е,подонки.И ещё хочу тебе и тебе подобным открыть маленькую тайну,что на Майдан люди выходят не за Саакашвили.Не Саакашвили стоя на сцене Майдана произносил свои пламенные речи о том,как всё поменяют,как только придёт к власти-это окончание войны уже за неделю- новый выборчий кодекс и закон про импичмент президента и многое другое.А что в результате-циничная ложь порошенко и его ко.И что главное вы же иуды прекрасно это знаете,но ваша продажность это главная ваша фишка.Но запомните,что все эти проклятия,котор ые звучат из уст нищих,голодных людей в адрес этой власти,они звучат и в вашу сторону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Пашливы 12.12.2017 14:35
Микола,а пам'ятаєшь черкаський майдан,солодкі ночі і духмяне сіно у смiтєвому бачку коло СБУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Карась 12.12.2017 12:27
ПОВНА ДУРНЯ! У СААКАШВІЛІ ВСІ ТАКІ. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 а зараз відчув самотність 12.12.2017 10:25
Цитую Врадієвська хода:
Паи`ятаю солодкі ночі і духмяне сіно. Миколо, вернись...

23 липня 2013, 16:10
За словами Булатецького, у Каневі він взагалі не пив, а ночувати поїхав додому.
Він подякував журналістам сайту «Кропива» за те, що ті відстежили, хто ж намагався звабити опозиціонерів.
– Вони дослідили про дівчат, які намагалися мене звабити… Чи я їх… Бог його знає. Повірте, мені не треба й пропозицій, я сам такий що знайду собі… – слова опозиціонера зупинив сміх журналістів. – А тут ще така пропозиція «на шару» з’явилася. Ясно, що це була «дурка». Ну і зрозуміло, що якщо там була Тетяна Воронцова (прес-секретар Об’єднаної опозиції Черкащини, – ред.), то ніхто не проходив вже… Отака історія, – розповів свою версію подій Микола Іванович.