реклама
Програма навчання депутатів
На Соборній площі Черкас барвистими вогнями засяяла головна ялинка міста. У теплій та святковій атмосфері її відкрили в день одного з найулюбленіших свят усіх дітей – на День святого Миколая.

Вечір учора розпочався зі спільної молитви, яку промовив Митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан. Сьогодні, підкреслив він, розпочинається плеяда різдвяних свят.

IMG_2122 (1)_1

– Бажаю, аби ці дивовижні свята принесли кожному з вас щастя, злагоду та любов, а Черкащині – добробут, – сказав він. – Усім нам під силу стати помічниками Святого Миколая, тож пам’ятаймо про це й робімо тільки добрі справи.

До відкриття центральної ялинки Черкас долучився міський голова Анатолій Бондаренко разом зі своєю родиною. Усіх присутніх він привітав із прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим.

– Найбільше на сьогоднішнє свято чекають наші діти, з особливим хвилюванням усі мріють побачити під подушкою такі бажані для них подарунки, – говорить Анатолій Васильович. – У цей день бажаю, щоб усе тільки хороше в нашому житті здійснювалося. Нашому місту – успішного розвитку та перемог, країні – миру й злагоди. А кожній черкаській родині – Божої благодаті, достатку та щастя.

IMG_2168

Традиційно в Черкасах головна новорічна красуня – натуральна. Цього року вона сягає 22 метри висотою. Її змайстрували з майже 270 спеціально вирощених деревцят, прикрасили гірляндами та світлодіодними іграшками.

Про це інформує сайт міськради

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама