реклама
Sucurity Police

реклама

Навіть на парламентський канал народному депутату з Черкащини від фракції Блоку НУ-НС Юрію Кармазіну обмежений доступ, його виступи просто вирізаються. Про це під час олнайн-конференції на одному із сайтів повідомив сам Юрій Кармазін, відповідаючи на питання користувачів, інформує «RegioNews».

"Мною було внесено 5 тисяч поправок, з яких 42% враховані повністю, частково або ж редакційно. Це та діяльність, яка непомітна.

Через це я цей інструмент використовував і буду використовувати, тому що уряд заборонив Савіку Шустеру запрошувати мене на передачі. Через це доступ на канали мені заборонено. Більш того, навіть на парламентський канал мені обмежений доступ, мої виступи просто вирізаються", - зізнався Юрій Кармазін.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 sergo 16.01.2012 21:01
надо учится у олийника.что-же вы так батенька сплоховали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Мойша 16.01.2012 11:46
Цитую иван:
Крук. !!! Це ти про кого говориш нарахунок родичів... НВАРАХУНОК ЯНИКА ТА ЙОГО СИНІВ, ЧИ може на РАХУНОК АЗАРОВА ТА ЙОГО СИНІВ... чи Кого ??? всі ПРдуни - твої рідні таки путають ці понятття... вірніше вони не путають а живуть по принципу "СІМЇ" по поняттям все що в Україні то все їхнє !

Все течет все изменяется. Тем более было у кого учиться. Три года назад было:"КУМОВЬЯМ" та любим друзям все що в Україні то все їхнє
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Ужасть 16.01.2012 11:43
Цитую Ужасть:
:o Ужасть...сколько ж все-таки депутатов от Черкащины? 1.Кармазин; 2.Олийнык; 3.Томенко; 4.Губский; 5. Пачесюк; 6.от .г.Умани кто то постоянно дерущийся; 7.И.Грищенко (так активно опикующуюся роддомами в Черкассах, но не роддомом в г.Умани)... и вспоминают они, эту самую черкащину только перед очередными выборами :-x

Гриценка... еще забыл сюда добавить...Дать бы каждому по лопате..каток для укладки асфальта..у нас были бы вместо колдобин на дорогах юыли бы уже - автобаны :lol: :lol: :lol: :lol: А так, только их озабоченность за черкащан :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Крук 16.01.2012 11:42
Цитую иван:
Крук. !!! Це ти про кого говориш нарахунок родичів... НВАРАХУНОК ЯНИКА ТА ЙОГО СИНІВ, ЧИ може на РАХУНОК АЗАРОВА ТА ЙОГО СИНІВ... чи Кого ??? всі ПРдуни - твої рідні таки путають ці понятття... вірніше вони не путають а живуть по принципу "СІМЇ" по поняттям все що в Україні то все їхнє !



ПРдуни не мої, як не мої і Ивани, які ім'я пишуть російською, а тексти українською.
Ситуацію, що описав - знаю достеменно, а принцип сімї в Україні працює завжди, незалежно від поліичної чи громадської позиції. У нас в державі тільки вожді влади і опозиції - бідні люди, а все в чому жувуть, ходять, їздять та їдять - їм дають в тимчасове користування родичі чи друзі, ріст статків яких, звичайно ж, ніяким чином не пов'язані із "місцем сидіння" "безсрібника у владі".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Ужасть 16.01.2012 09:52
:o Ужасть...сколько ж все-таки депутатов от Черкащины? 1.Кармазин; 2.Олийнык; 3.Томенко; 4.Губский; 5. Пачесюк; 6.от .г.Умани кто то постоянно дерущийся; 7.И.Грищенко (так активно опикующуюся роддомами в Черкассах, но не роддомом в г.Умани)... и вспоминают они, эту самую черкащину только перед очередными выборами :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 опозиціонер 14.01.2012 18:21
Тю-ю-ю, то приходь на "Рось" до Уздеміра! Там опозиція тільки й виступає з ранку до вечора. :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 иван 14.01.2012 18:15
Крук. !!! Це ти про кого говориш нарахунок родичів... НВАРАХУНОК ЯНИКА ТА ЙОГО СИНІВ, ЧИ може на РАХУНОК АЗАРОВА ТА ЙОГО СИНІВ... чи Кого ??? всі ПРдуни - твої рідні таки путають ці понятття... вірніше вони не путають а живуть по принципу "СІМЇ" по поняттям все що в Україні то все їхнє !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Крук 13.01.2012 18:19
Хай би краще розповів, як використовував свої депутатські повноваження, коли "кінчав" вагоноремонтне ПП на ст. Шевченкове, бо вони мали наглість конкурувати на тендері з фірмою його родичів.
Такому "почесному прокурору" не місце у органі, що покликаний "представляти інтереси народу України", бо вини плутають поняття народ та "родичі".