реклама
Привітання від міського голови
реклама
Про водну, вело і кінну поліцію чули? А от у Черкасах 18 грудня в обласній бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка студентами навчального закладу ЧПТ -Черкаського політехнічного технікуму та інспекторами патрульної поліції Черкас на тренінгу «Шукаймо компроміси» було створено новий підрозділ - Динополіцію. А ще також громадську організацію «Твоє місто», перший випуск журналу «Сонечко»  та політичну партію ЧПТ – Чесні, Правильні, Толерантні. Всі вони шукали компроміси, домовлялися про співпрацю, взаємодопомогу та шляхи покращення добробуту і безпеки рідного міста.

IMG_1132

Захід відбувся у рамках програми  «ПОЛіС» (Поліція і Спільнота), яка проводиться у 14 містах України серед яких і Черкаси і є частиною проекту «Залучення громадськості до реформ». Програма має на меті налагодження плідної відповідальної співпраці між поліцією та громадою заради безпеки та розвитку своїх міст.

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

IMG_1141

Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка є одним із учасників програми «ПОЛіС». Працівники книгозбірні після проходження у м. Києві дводенного тренінгу впродовж грудня 2017 – березня 2018 років реалізовують програму серед молодих громадян нашого міста через серію заходів, спрямованих на побудову довіри до української поліції та підвищення обізнаності молодих черкащан про діяльність Національної патрульної поліції, розуміння її та власної ролі у вирішенні нагальних місцевих проблем.

КЗ "Обласна бібліотека для юнацтва ім. В. Симоненка" ЧОР

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама