реклама
Кредит готівкою
реклама

У листопаді у Черкасах та Черкаській області продали 120 нових автомобілів. Середня вартість автомобіля становила 26 тисячі доларів, що на 2 тисячі більше ніж у жовтні цього року.

Минулого місяця в Україні продали більше семи тисяч автомобілів на суму понад 200 мільйонів доларів США, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Сума, яку витратили на нові авто у Черкасах становила понад 3 мільйони доларів США.Найбільше куплених автомобілів – вартістю до 17 тисяч доларів США без врахування ціни додаткових опцій. 18% авто – автомобілі, які коштують від 35 тисяч доларів США. Середня вартість нового автомобіля у Черкасах у жовтні була найнижчою в Україні – 24 тисячі доларів США, а в листопаді цей показник збільшився на 2 тисячі доларів США.

Найпопулярнішою маркою в регіоні стало Renault, який купили 19 авто на суму 300 тисяч доларів. Найбільше ж грошей витратили на Toyota – 14 автомобілів купили на суму 640 тисяч доларів. Серед моделей найпопулярнішим автомобілем став кросовер RenaultDuster. Їх продали 9 авто.

Черкаси Листопад

Для порівняння, у жовтні у Черкасах та Черкаській області продали 145 нових автомобілів. Тоді найпопулярнішою моделлю був ЗАЗ Sens.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #2 Галя 21.12.2017 21:21
Оголосіть список цих черкасців і все стане ясно :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 депутат 21.12.2017 19:17
Поздоровляю з покупкою нових автомобілів їх власників, пенсіонерів, безробітних, тих, що працюють на мінімалку! Хорошо живем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
Театр