реклама

реклама

Підприємця Андрія Бородая нагородили орденом Української православної церкви Святого благовірного князя Київського Ярослава Мудрого. Високу нагороду за заслуги перед УПЦ бізнесмену вручив настоятель храму Андрія Первозванного отець Сергій, пише vikka.ua

img20171220133540

"На початку будівництва храму, 31 грудня 1999 року, серед наших благодійників і прихожан особливе місце займає Андрій Дмитрович. Він постійно допомагає церкві протягом цих 17 років. Ще з самого початку прийшов на допомогу, коли потрібно було проводити до храму електроенергію, прокладати водогін. Завдячуємо йому й за те, що він щоразу на храмовий день 13 грудня, а також на Різдво та Великдень, коли приходить велика кількість прихожан, проводить благодійні обіди", − розповідає отець Сергій.

2010 році в Українській православній церкві було впроваджено орден Ярослава Мудрого. Відтоді в нашій країні цього ордена удостоєні 7 осіб, двоє з яких − черкащани. Попередній, шостий орден отримав голова Черкаського обласного об'єднання організацій роботодавців, почесний громадянин міста Черкаси Борис Райков.

img20171221105903

"Дуже давно допомагаю церкві. Не розраховував на таку високу нагороду. Це для мене велика честь", − говорить Андрій Дмитрович.

Нагадаємо, що храм Андрія Первозванного належить до УПЦ МП.

img20171220134042

реклама

Коментарі  

 
+3 #11 Віктор 23.12.2017 21:26
...який піп - така й його молитва(народне )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 Баттко 23.12.2017 12:10
Тварюку яку судили за "згвалтування группою осіб в неприродній спосіб", взаголі треба заборонити заходити до церкви.
Смішно!)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 JJ 23.12.2017 00:28
АНДРЮХА, скільки ті грамоти і ордени не купуй, тобі то не поможе! Чортинята, під твій котел вже дров наклали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Павло I 23.12.2017 00:06
Цитую правда:
Хтось ще ходить в ту московську церкву?

Вруну! Самой многочисленной остается Украинская Православная Церковь, насчитывающая 12 340 приходов и 191 монастырь. В Церкви совершают свое служение 9922 священнослужите ля. За ней следует УПЦ Киевского патриархата, которая насчитывает 4482 приходa, 49 монастырей и 3088 священнослужите лей. В свою очередь УАПЦ насчитывает 1208 приходов, 9 монастырей и 730 священнослужите лей. УГКЦ имеет 3700 приходов, 117 монастырей и 2545 священнослужите лей. Римско-Католическая Церковь в Украине представлена 918 приходами, 100 монастырями и 608 священнослужите лями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 черкащанин 22.12.2017 21:52
Цитую правда:
Хтось ще ходить в ту московську церкву?

Идиот, кто в каноническом православии признает твоего раскольника филарета, кроме него самого и тебя, наверное искренне поверившего, что он делает благое дело?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Інь і Янь 22.12.2017 19:00
Цитую ДЖЕКО:
Древній вислів: "Церква побудована злодієм є пристанищем диявола". Ці люди щось дають в надії отримати "там" щось хороше. Це абсолютна ілюзія. Неможливо за матеріальне "купити" духовне. Для істино духовних людей ці ордени, побрякушки смішні і непотрібні.

Браво,"ДЖЕКО".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-36 #5 Дід МаЗай 22.12.2017 17:04
Завідуйте мовчки, невдахи! Бо Бородая нагородили, а вас ніхто не нагородив! Давайте хоч я поздоровлю, злі хлопчиська та дівчатка! З Новим роком вас! Посміхніться, і на три-чорири : "Вітька, повернись! Ми всьо прастім!" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Провінціали 22.12.2017 16:56
Краще б простим знедоленим людям допоміг, а не московським попам. І взагалі які власне можуть бути у церкви ордени та грамоти. Ними нагороджують як правило бізнесменів, простих віруючих парафіян в числі нагороджених не знайдете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #3 ДЖЕКО 22.12.2017 16:51
Древній вислів: "Церква побудована злодієм є пристанищем диявола". Ці люди щось дають в надії отримати "там" щось хороше. Це абсолютна ілюзія. Неможливо за матеріальне "купити" духовне. Для істино духовних людей ці ордени, побрякушки смішні і непотрібні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 правда 22.12.2017 15:48
Хтось ще ходить в ту московську церкву?