реклама
Програма навчання депутатів
16 із 24 об’єднаних територіальних громад регіону наразі уже мають власні веб-сайти, а тепер до 10 ОТГ Черкащини вже здійснюють або планують найближчим часом видавництво своїх інформаційних вісників та бюлетенів, і збираються відкривати власне FM-радіо.

тренінг у Набутові

- «Вісник Білозірської громади» існує уже 2 роки. Спершу ми видавали його  накладом у 3 тисячі примірників, нині – 4, і таким чином безкоштовна  газета надходить у кожен двір громади, - зазначає голова Білозірської громади Володимир Міцук. - Це дуже дієвий інструмент зв’язку із громадою. Люди отримують інформацію про діяльність ОТГ і розуміють, як формується бюджет, на що витрачаються наші кошти. Мешканці громади тримають із редакцією постійний зв'язок – радять, як покращити газету і завжди чекають її з нетерпінням:  якщо не знаходять  у поштовій скриньці у визначений день - турбуються, телефонують.

- Ми маємо тримати постійний зв'язок із людьми громади, до якої увійшло  17 сіл (8 сільських рад) – разом вирішувати глобальні питання, будувати спільне майбутнє, - переконаний голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко. – Ми почали видавати  «Вісник Степанецької громади», де друкуємо  виконання програм соціально-економічного, культурного розвитку громади, звіти про роботу ОТГ і перспективні плани. Вісник видається і у паперовому вигляді (накладом 2000 примірників), і в електронному розміщується на сайті громади.  І це знімає дуже багато питань людей про те, чим живе громада сьогодні і яке у неї майбутнє.

- У 2018 році ми плануємо відкрити у громаді своє FM-радіомовлення, – ділиться планами голова Мокрокалигірської ОТГ Вікторія Пипа. - До мене часто звертаються люди більш поважного віку із проханням про  радіо, але це також інструмент дієвого донесення інформації про громаду і для молодіжної аудиторії. Якщо газети більше читають люди старшого віку, інтернет-новинам віддають перевагу люди більш молоді, то радіо – просто універсальне. Саме тому ми і вибрали створення власного радіо – бо тоді матимемо можливість донести важливу інформацію про життя громади до кожного її мешканця, незалежно від віку.

- Сьогодні Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування залучив  досвідченого радника з комунікації з величезним досвідом роботи – це Оксана Савіцька, що допомагає нашим ОТГ започатковувати власні друковані видання, робити свої громади відомими для потенційних інвесторів та партнерів, - констатує Сергій Слинько, директор Черкаського ЦРМС (створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України). – Наразі наша експерт проводить просвітницьку кампанію серед громад, що складається з циклу тренінгів для ОТГ, які допомагають їм ефективно доносити інформацію про себе. А надалі ми плануємо ряд просвітницьких заходів щодо того, як  територіальним громадам ставати  відомими у всеукраїнському масштабі, завдяки мережі Інтернет.

реклама

Коментарі  

 
-8 #15 Редакторша 24.12.2017 23:07
Савіцьку добре знають люди журналістики. Колись це була нормальна журналістка. Сьогодні це вже .................. В сучасних умовах це даремно витрачені територіальними громадами гроші на непрофесіоналіз м. Вони це зрозуміють згодом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Павло I 24.12.2017 12:58
Що піарщиця видно по реації коментарів та лайків! Видно щось вміє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Сергій 23.12.2017 22:54
Почитав, прямо цікаво - а звідки у маловідомої (як тут пишуть) і неуспішної людини скільки заздрісників?)
Панове, якщо ви не працюєте по 24 години на добу і до вас не звертаються із замовленнями з різних міст України - то кидайте писати гидоту про інших людей і займіться своїм життям. Правду кажуть - успішним людям байдуже до чужого життя, у них свого вистачає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #12 Не кіпішуйте так! 23.12.2017 21:37
Цитую Тетена:
Савіцька не журналіст, тому що давно вже піарщик.Зараз я теж уже не журналіст, теж працюю у піар-сфері.

Гарне і оригінальне ім'я для піарниці - ТетЕна))) Оксена порекомендувала так назватися?
ОТГ, зверніть увагу на те, як можна гратися з "плюсами-мінусами" у коментарях - це вас вже починають вчити ;-) :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 Ірина 23.12.2017 21:36
Колеги, читаю оце ваші коментарі і дивуюся... Чи Савіцька не возила вас (і мене також) у десятки прес-турів, чи не ви, часом, ходили на прес-конференції, які вона організовувала у своєму прес-центрі? Знаю кілька проектів, для яких вона відкривала газети (і була їх редактором), бо приходила до мене радитися про друкарню. Ніколи не думала, що у нашому середивищі здатні так говорити про колегу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #10 Вау! 23.12.2017 21:33
Цитую Тетена:
Савіцька не журналіст, тому що давно вже піарщик. КОлись журналістом була я, вона навчала мене у школі журналістики від Посольства США

Савіцька і у посольстві США працювала? Не знав! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Ігор Борисович 23.12.2017 20:58
Савіцька (памятаю її ще за колишнім прізвищем) завжди писала непогані матеріали. І досі памятаю той епічний матеріал, як її вербувало СБУ - по тих часах було сміливо :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Редактор 23.12.2017 20:51
Цитую Аби було чи для користі?:
Вона дуже давно не працює журналістом, говорити про досвід як фахівця - неможливо. Тим більше, що навіть в часи практичної журналістики була лише рядовим кореспондентом - що вона може порадити в редакторській або видавничій роботі?
Краще б вже звернулися до Ігоря Чекаленка - той і довго головним редактором газети був, і нещодавно очолив одну з найпотужніших ОТГ області - Степанківську.


Чекаленко, тебе по твоїх формалізмах навіть вгадувати не треба) Раджу розширювати лексикон. Щодо Оксани, то саме про успішні видання ( а не закриту через твій невдалий менеджмент газету "Місто") вона знає вже якось краще за тебе, ти вже вибач)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Тетена 23.12.2017 20:09
Савіцька не журналіст, тому що давно вже піарщик. КОлись журналістом була я, вона навчала мене у школі журналістики від Посольства США, навіть диплом ще лишився)Зараз я теж уже не журналіст, теж працюю у піар-сфері. Але із задоволенням відвідую її семінари - учитись ніколи не пізно)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Розвелося грантоїдів! 23.12.2017 20:02
Не знаю цю Савіцьку, але нехай голови ОТГ попросять Савіцьку показати хоч одну газету, у вихідних даних якої значилося б, що вона була її головним редактором ;-)
Покаже - беріть тренером, якщо ні - потратите даремно гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама