реклама
Програма навчання депутатів

1 грудня 2017 року закінчився період висунення претендентів на здобуття літературної премії ім. Михайла Масла, встановленої Драбівською районною радою та Драбівською райдержадміністрацією за підтримки Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України з метою заохочення професійних і непрофесійних літераторів до творчих пошуків у галузі літератури, створення високохудожніх поетичних і прозових творів про українське село, красу рідної природи і працю на українській землі.

Конкурсна комісія розглянула подані твори й допустила до участі в конкурсі таких претендентів:

1. Антоненко Ганну, поетесу (Чигиринщина), за збірку віршів «Трушівці, Трушівці – там росли чебреці».

2. Вербівську Катерину, поетесу (м. Черкаси), за збірку поезій «Горицвітова сопілка».

3. Дубініна Івана, поета (м. Черкаси), за збірку поезій «Осінній листоноша».

4. Прилуцького Олександра, письменника (м. Черкаси), за збірку поезій «Осінній джаз».

Конкурсна комісія із жалем констатує, що подані на здобуття літературної премії ім. М.Масла твори до номінації «За кращий художній твір молодого автора» не відповідають положенню про премію, оскільки були представлені не книги, а розрізнені комп’ютерні тексти.

Оголошення імен лауреатів – до 1 лютого 2018 року. Вручення премії відбудеться в с. Ковалівка Драбівського району до дня народження Михайла Масла – 11 лютого.

Конкурсна комісія

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Немає смальцю 26.12.2017 22:07
Постає питання. Немає обласної літературної премії, а в той же час хтось (?) натворив районних премій. В районах немає письменників, а премії є. От і в Драбові серед претендентів на фінансовану із районного бюджету премію немає претендентів із Драбівського району (!). Сміх та й годі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама