реклама
Програма навчання депутатів
У 2018 році міська влада передбачила одноразову грошову допомогу сім’ям, які можуть втратити своїх рідних у зоні АТО. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міськради.

rss-photo У разі загибелі у 2018 році черкаських військових, які воюють у зоні АТО, їх сім’ї отримають одноразову грошову допомогу у розмірі 50 тисяч гривень з міського бюджету. Відповідна підтримка передбачена, згідно з міською Комплексною програмою підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на 2015-2018 роки, а також рішенням виконкому.

Як пояснила заступник директора соціальної політики Черкаської міської ради Юлія Ніконенко, ухвалений документ розрахований для сімей, яких може торкнутись таке лихо. Оскільки 26 родин, загиблих учасників АТО вже отримали належну допомогу з міського бюджету. Зокрема, кожній з них донині було виплачено по 40 тисяч гривень на встановлення надмогильної споруди. У разі нових трагічних смертей наших захисників їх сім’ї отримають 50 тисяч одноразової грошової допомоги без обмеження способу використання цих коштів.

Із Порядком надання одноразової грошової допомоги сім’ям учасників антитерористичної операції, які загинули або померли внаслідок отриманих поранень та (або) захворювань, пов’язаних із захистом Батьківщини, можна ознайомитися ТУТ.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама