реклама
Програма навчання депутатів
Слідчим відділом із розслідування злочинів скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 43-річний гр. В., перебуваючи біля магазину «АТБ» по вулиці Пастерівська в місті Черкаси, не маючи умислу заподіяти смерть іншій людині, діючи не обережно, взявши правою рукою за шию гр. К., який в той час перебував на боковій «рампі» вищевказаного магазину, в положенні стоячи нахилившись вперед, потягнув останнього вперед та вниз, від чого гр. К. втративши рівновагу впав з висоти близько 1,5 метра на асфальтове покриття, чим спричинив смерть гр. К.

Згідно висновку судово-медичного експерта смерть настала внаслідок закритої хребетно-спинномозкової травми у вигляді забійної рани на лобі ліворуч, множинних саден лівої половини обличчя та забою шийного відділу спинного мозку, яка призвела до порушення функції внутрішніх органів, зниження м’язового тонусу та розвитку тромемболії легеневої артерії.

На даний час у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для з'ясування всіх фактичних обставин справи.

Про це повідомили в Черкаській місцевій прокуратурі.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #3 ХХХ 28.12.2017 22:29
Втопитися можна і в ложці води. Якщо вона попаде туди, де треба. Так і тут, упав так як треба, чим і спричинив собі смерть. Трохи допомогли впасти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Кореєць 28.12.2017 15:48
Так детально описували пригоду... Наче Агата Крісті...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #1 Черкасчанин 28.12.2017 14:51
Упал с высоты своего роста ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама