реклама
Програма навчання депутатів
У січні–вересні 2017 року в Черкаській області роздрібну торгівлю одягом здійснювали 32 підприємства–юридичні особи, повідомляють у головному управлінні статистики Черкаської області.

Internet-magazin_odezhdi_analiz_rinka_5 Через роздрібну торгову мережу підприємств за 9 місяців 2017р. реалізовано одягу на 160,2 млн.грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року відбулось збільшення їх продажу в порівнянних цінах на 20,1%.

Одяг займав незначну частку в обсязі продажу непродовольчих товарів у торговій мережі. На його долю припадало 3,1% (проти 2,6% у січні–вересні 2016р.).

Попит населення області на даний вид товару, в основному, задовольнявся за рахунок імпортного виробника. Частка реалізації одягу виробництва України у роздрібній торговій мережі у січні–вересні 2017р. становила лише 8,2%, що майже на рівні минулого року.

Левову долю в структурі загального продажу одягу по області займали одяг та білизна з тканин – 67,5%, трикотаж верхній та білизняний – 23,4%, вироби панчішно–шкарпеткові – 8,4%, головні убори (крім хутрових і трикотажних) – 0,6% і одяг зі шкіри, хутра та інші вироби з них – менше 0,1%.

За звітний період продаж одягу на одну особу населення у торговій мережі становив 130 грн, (проти 109 грн. за 9 місяців минулого року).

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама