реклама
Програма навчання депутатів
Напередодні новорічних свят Черкаським лісгоспом було оголошено конкурс оригінальних виробів на новорічну тематику серед учнів шкільного лісництва, що діє на базі загальноосвітньої школи № 29. Діти проявили неабияку фантазію та винахідливість, аби здивувати цікавими поробками.

P71227-1104081-768x443

Основними критеріями конкурсу були оригінальність, різноманітність використаних матеріалів й технік, художня естетика та, звісно ж, охайність виконання.

Днями члени журі конкурсу, до якого увійшли працівники Черкаського лісгоспу, методом голосування обрали переможців. Ними стали  Христина Радіонова та Олександр Андрєєв. Кожен з дітей отримав  головний подарунок – новорічну зелену красуню, яку самостійно обирали на ялинковому ярмарку в Дахнівському лісництві.

Керівник шкільного лісництва інженер-лісопатолог Марина Завадська привітала вихованців з наступаючими новорічними святами та побажала їм  миру, злагоди, впевненості у майбутньому, міцного здоров’я та успіхів у навчанні, родинного затишку, гарного настрою та здійснення найзаповітніших мрій.

Всі учасники конкурсу отримали грамоти та солодкі подарунки за старання.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама