реклама
Sucurity Police

реклама

З цього року всією поточною роботою міського голови Черкас займатиметься його перший заступник Віктор Беззубенко. Натомість Сергій Одарич зосередиться виключно на пошуку інвесторів та проведенні реформ на зразок транспортної. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

Водночас, за інформацією «Прочерку» переклавши свої поточні обов’язки на першого заступника, Сергій Одарич збирається всерйоз зайнятися підготовкою до виборів, а конкретніше – забезпечити проходження до Верховної Ради двох кандидатів від Черкас.

– Підготовка і проведення виборчої кампанії – це теж одне з питань, яким має займатися міський голова. Мова йде саме про двох кандидатів, бо попередньо ж відомо, що в Черкасах має бути два округи.

– Чи означає це, що одним з кандидатів будете ви?

– Не знаю, будемо визначатися, – відповів Сергій Одарич, запевнивши, що визначиться до літа.

реклама

Коментарі  

 
+9 #19 Оксана Колісник 19.01.2012 17:15
Цитую Погляд:
Жах був при Олійнику..це ще нічого
Та й "при Олійнику" було "нічого". При Волошині - "нічогенько", ще раніше - "нічогісінько", а ще до того - "нєчєгошечкі"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #18 хФома 19.01.2012 16:07
Цитую Справедливість:
Цитую Пан Ніхто:
А одарич крім авантюр і робити нічого не вміє.

Хто нами керує? Жах один.



треба тікати з країни ... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Погляд 19.01.2012 16:03
Жах був при Олійнику..це ще нічого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 Справедливість 19.01.2012 11:03
Цитую Пан Ніхто:
А одарич крім авантюр і робити нічого не вміє.

А що може людина яка не має відповідної освіти? Як ви думаєте? Одарич без освіти, Беззубенко прохаяв підприємство але став заступником Одарича, Удод з головного спеціаліста- юриста пропрацювавши чотири роки в міськвиконкомі стала Директором департаменту економіки, як кажуть головний економіст міста, хоча їй дуже далеко до економіста, її ж заступниця Крамар із головного спеціаліста за півроку роботи стала заступником начальника управління,то про що можна ще говорити? Хто нами керує? Жах один.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #15 Крук 18.01.2012 04:50
Цитую Достали:
Та заспокойтеся. Одаричу особисто Верховна Рада не потрібна, але своїх кандидатів він проведе... :lol:

Так Кудрявцев вже ж склав повноваження голови виборчої комісії?! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #14 огого 17.01.2012 15:05
Поки одарич думає, а Савченко з ПР-донів, Терещук з Вави Литвина і Губський від латифундистів уже роздають подарунки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Оксана Колісник 17.01.2012 13:46
Цитую Достали:
Та заспокойтеся. Одаричу особисто Верховна Рада не потрібна, але своїх кандидатів він проведе... :lol:
Час писати пропозицію авторам серіалу "Boardwalk Empire" про зйомки 4-го сезону (шкода, 3-й вже запущений у виробництво) у Черкасах. Які типажі! Яка органічність! Тут і актори не будуть потрібні, а Мартіну Скорцезе й близько не стояти - ціле тобі ріаліті - шоу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #12 васька 17.01.2012 08:37
А це варіант! Одарич у ВР і черкаси позбавляються від тотального вплива та володарювання Маланців!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #11 Оксана Колісник 17.01.2012 08:14
А що там із Законом "Про місцеве самоврядування"? Наскільки міський голова може самоусуватися від виконання роботи, для якої його обрали і за яку він отримує від громади кошти? Для цікавих є статті №№12 та 42 згаданого закону http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/280/97-вр/page3
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #10 Пан Ніхто 16.01.2012 23:11
А одарич крім авантюр і робити нічого не вміє.