реклама
Програма навчання депутатів
Протягом грудня на Черкащині проходила операція «Новорічна ялинка» згідно розпорядження Черкаської ОДА №771 від 28 листопада 2017 року, з метою запобігання проявам браконьєрства та незаконних рубок.

У кожному лісгоспі посилено охороняли спеціальні ялинкові плантації та хвойні молоді насадження – працівники державної лісової охорони цілодобово чатували на нелегальних заготівельників ялинок. Традиційно лісівники співпрацювали з працівниками Нацполіції, Держекоінспекції, громадськістю – спільно проведено 211 рейдів.

111

Охорону лісових масивів, чергування на автошляхах здійснювали 83 бригади з працівників лісового господарства. Цьогоріч для боротьби з незаконними рубками ялинок використовували сучасні технічні засоби, такі як квадрокоптери, тепловізори, фотопастки.

Загалом в ході перевірок та рейдів в межах області лісівниками складено 24 протоколи на нелегальних заготівельників ялинок (незаконно зрубано 29 новорічних ялинок). Сума накладених штрафів та збитків складає 13620 грн. Усі кошти сплачено порушниками добровільно.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама