реклама
Sucurity Police

реклама

«Не люблю, коли із мною граються», – так депутат-свободівець Ярослав Нищик пояснив, чому не прийшов на сьогоднішнє позачергове засідання Черкаської міськради.

n

На сесії були присутні 12 депутатів і міський голова Анатолій Бондаренко. Тож мер переніс сесію на 10 січня. А в вівторок скликає виконком.

«Не люблю, коли зі мною граються. Міський голова чомусь вважає, що депутати в нього на підтанцьовці мають бути. Так не буде. Я здоровий. І ще маю гідність. І добру пам'ять», – заявив Нищик у «Фейсбуці».

А нижче уточнив, що то лиш лірика…

«Але це лірика. А це закон: Порушення при скликанні 46 позачергового пленарного засідання

І. Питання:

6. Про внесення змін до рішення міської ради від 16.12.2016 №2-1515 «Про міський бюджет на 2017 рік;

7. Про міський бюджет на 2018 рік;

8. Про внесення змін до рішення міської ради від 13.02.2017 № 2-1613 “Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2017-2019 роки”, що пропонуються для включення до порядку денного, не були прийняті виконавчим комітетом, що є порушенням Бюджетного кодексу.

ІІ. Питання:

4. Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 12.02.2016 № 2-265 (щодо зміни кількісного складу виконкому) було відкликано міським головою 16.06.2017 та повторно внесено 03.01.2018;

5. Про внесення змін до складу виконавчого комітету, затвердженого рішенням Черкаської міської ради від 12.02.2016 № 2-265 (щодо включення до складу виконкому Кухарчука Д.В.) було знято з розгляду 28.08.2017 та повторно внесено 19.12.2017, що унеможливлює повторний розгляд цих питань в постійних комісіях.

ІІІ. Відсутня мотивація скликання позачергового пленарного засідання, на розгляд якого пропонується до порядку денного 61 питання.

ІV. 13 питань, запропонованих до порядку денного, не пройшли розгляд всіх постійних комісій», – процитував він офіційні джерела.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 кащей 05.01.2018 16:32
Цитую баба Яга:
Чия б корова мичала, а Ваша та й мовчала б...

Людина, обрана громадою, тупо сидить вдома, дивиться трансляцію сесії та коментує у ФБ про власну гідність. Якщо вона була б, то прийшов би на засідання і в очі б це все сказав. Все поки що виглядає так, що "нагнула" інша сторона.

Не любить, щоб із ним гралися, а сам вирішив погратися з людьми, які тебе обрали?

Бюджет повинен затвержувати виконком, а не депутати на сесії. Весь цей спектакль провокація. Головний герой кожні півгодини роздає коментарі і розказує хто у цьому винний. Прям як у приказці: хто вср*вся?, невістка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 баба Яга 05.01.2018 15:06
Чия б корова мичала, а Ваша та й мовчала б...

Людина, обрана громадою, тупо сидить вдома, дивиться трансляцію сесії та коментує у ФБ про власну гідність. Якщо вона була б, то прийшов би на засідання і в очі б це все сказав. Все поки що виглядає так, що "нагнула" інша сторона.

Не любить, щоб із ним гралися, а сам вирішив погратися з людьми, які тебе обрали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Микола 05.01.2018 14:43
сидить собі дома, ніде не працює і розказує тут, як всім жити. Теж мені велике цабе. Хто той нищик такий взагалі. Лінтяй та балабол. В житті сам нічого не зробив тільки язиком теліпає. Гнать таких депутатів треба гнилою мітлою. Бо такі не думають про місто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 ХМ 05.01.2018 13:52
Як ви всі осто..ли вже...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Надія. 05.01.2018 13:00
Всі питання по зриву бюджетного процесу,- до народного мера. Хіба каструля пропонуючи членів виконкому, віддаючи борги по виборах, не передбачав наступний розвиток подій? Ні, він просто тупо виконував свої обіцянки діячам які його зробили мером. А потім вважаючи що уже розрахувався ,почав пробувати вести незалежну гру. Результат ми і спостерігаємо...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Короткая память патриотов 05.01.2018 12:34
19 квітня 2013, 06:41
міський голова Черкас С.Одарич:
«Нарешті сьогодні Мєля повідомив про те, що вони зібрали 41 голос проти виконкому.
19 квітня 2013, 06:41
Новим членом виконкому Черкаської міськради став голова обласної організації ВО «Батьківщина», депутат обласної ради А. Бондаренко. На сьогоднішній нараді в мерії в. о. міського голови, комуніст Віктор Білоусов охарактеризував це кадрове рішення так:
– До цього можна ставитися по-різному, але я вітаю і фракцію (БЮТ-Батьківщина)

Не радіє присутності опозиціонерів в виконкомі депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» М.Булатецький. :
– Аналізуючи діяльність представників опозиції, які увійшли до нового виконкому, можна стверджувати, що ці кандидатури теж узгоджені з Тулубом (голова Черкаської ОДА – ред.). А.Бондаренко вносив пропозиції Овчаренка і Мушієка (депутати облради – ред.), а в кінці-кінців сам попав туди, і тому я вважаю, що він має персонально відповідати за ці дії
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Знай правду 05.01.2018 12:00
Твоя дружина те ж зарплату не отримає - ти ж тоді по договорняку влаштував її в мерію. Тоді нормально то все було? Нічого - совість тебе не гризла? А тепер праведника з себе строїш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Черкащанин 05.01.2018 11:41
Хто сьогодні прийшов на сесію за тих і треба голосувати на майбутніх виборах. А які політичні партії не прийшли, то такі Черкащанам в майбутньому і не треба, бо ми для них бидло. А меру треба негайно звертатись до президента, щоб він знав як його представники політичної сили забили на людей і місто. Окремо прошу щоб мер вказав президенту скільки його однопартієць Костик виділив собі для відпочинку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Журналіст 05.01.2018 11:34
вираз обличчя на фотці кагбе намікає, що Нищик ніби й не проти................) :lol: :lol: