реклама
Кредит готівкою
реклама
Бондаренко2 Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко переконаний, що бюджет Черкас має схвалити чинний склад виконкому.

Хоча Бондаренко заявив, що готовий до розпуску виконкому і навіть до скорочення його чисельності, він наполягає, що рішення по бюджету-2018 – це справа нинішнього виконавчого комітету міськради.

– Тільки спецперевірки (майбутніх членів виконкому, – ред.) триватимуть десь місяць. Місто не може ще місяць жити без бюджету, – сказав міський голова під час сьогоднішнього спілкування з журналістами.

Він заявив, що разом із громадськістю проситиме всі політичні сили – Блок Петра Порошенка, Спілку воїнів АТО, Свободу вплинути на своїх представників у виконкомі.

– Крім того, з лікарняного вийдуть наші представники, – сказав Бондаренко, маючи на увазі своїх заступників-батьківщинівців. – На вівторок вони вже мають бути (я спілкувався у кардіоцентрі). І я думаю, що у вівторок ми проведемо повноцінне засідання виконавчого комітету. Я вірю, що здоровий глузд переможе.

Нагадаємо, бюджет міста Черкас на 2018 рік досі не вдалося ухвалити через систематичну відсутність кворуму на засіданнях виконкому та зрив сесій міської ради. Бондаренко звинувачує у цій ситуації своїх політичних опонентів.

1515159941_uo0a4472-2

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #4 Савр 05.01.2018 22:00
Суши весла! Партія програна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Смела -2 05.01.2018 17:45
Цитую Надія.:
Судячи з виступу мера, більшість членів виконкому є представники Батьківщини. То до кого тоді питання? Напевне до Батьківщини?...

Мне, кажется, это все было спецом спланировано. Город без бюджета, люди без зарплаты, улицы в мусоре, а заместители мэра и соратники по "Батькивщине" дружно "заболели". Через несколько дней они выздоровеют и есно примут долгожданный бюджет, но подаваться это будет как подвиг мэра и его политической силы. Саакашвили назовут его супер лучшим мэром, Фреймут напечатает метровую открытку "Самый благоприятный город для жизни", ялынка станет еще самопушистей, а жители города поголовно вступят в партию Батькивщина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 толік 05.01.2018 17:18
АБИЖТО
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Надія. 05.01.2018 14:04
Судячи з виступу мера, більшість членів виконкому є представники Батьківщини. То до кого тоді питання? Напевне до Батьківщини?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр