реклама

реклама

«Черкасам наче пороблено. 26 років як не імпічмент, то спроби раду розпустити. І як тепер працювати будуть? Виконком збереться?» – дивується екс-депутат Черкаської міськради Наталія Коваленко.

578967_495051433888326_308321759_n

«Навіть, якщо припустити можливість дострокових виборів - до них же треба якось допрацювати! Навіть Комітет ВР, щоб зробити висновок про доцільність розпуску - зазвичай направляє комісію для вивчення питання на місці, бо перевибори ради обласного центру - це ж не іграшки. Невже не можна вирішити питання цивілізовано, без крайнощів? Якось все пєчально...» – зауважує вона.

Нагадаємо, що Черкаси увійшли в новий рік без бюджету. Через це може постраждати бюджетна сфера. Сьогодні депутати так і не спромоглися зібратися на позачергову сесію…Мер заявив, що звертатиметься до ВРУ щодо розпуску Черкаської міськради.

реклама

Коментарі  

 
+4 #11 Савр 06.01.2018 23:06
КОЛИ САМА БУЛА В мерії,особливою роботою,не переймалась!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 ХХХ. 06.01.2018 21:56
Цитую Виконком:
Цитую ХХХ.:
та нічого не пороблено. Просто дурників пустили до влади.Вигнати всіх владців геть, та громаді Міста самоврядуватись . у Місті достатньо чесних , кваліфікованих людей, які не політики, а господарники.

НАЗВИ СВОЄ ПРІЗВИЩЕ - ТЕБЕ І ВІЗЬМЕМО! :P

Іванов. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Виконком 06.01.2018 15:33
Цитую ХХХ.:
та нічого не пороблено. Просто дурників пустили до влади.Вигнати всіх владців геть, та громаді Міста самоврядуватись . у Місті достатньо чесних , кваліфікованих людей, які не політики, а господарники.

НАЗВИ СВОЄ ПРІЗВИЩЕ - ТЕБЕ І ВІЗЬМЕМО! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Ірина 06.01.2018 12:56
Якісь недолугі висновки. Наталія хибно закон трактує. Бо звернення до ради дише привід розглянути питання в комітеті і дослідити його. А лише потім прийняти рішення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 иван 06.01.2018 08:20
А шо Натаха ............. разве не в Москве с Оленем?Он же всегда эти два верных тела при себе держал .Мишу Шрека для поорать покричать народ попугать со стоянок мзду собрать а барышню для более тонких дел. Две верных креатуры и оба в БЮТ с Оленем вместе сиганули и верными БЮТовцами стали вот и подумай после этого хорошо про Юлинобелобратсв о А теперь угадайте хто на белой лошади в обозе братской армии под грохот москальских сапог въедет на руины разрушенной страны. Угадали? Вам господа украинцы гопники Яныка и тырильщики Вальцмана розовыми пупсами покажутся когда вас эта гоп команда на подвалы НКВДшные потащит .Только Вальцманы на историческую родину ломанут к Средиземному сионскому солнышку с украденными у нас деньгами а нам сирым куда.Вон Рева пенсионный министр уже в Израиле лечится на не выплаченные пенсии бывшим военным.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 8 років у олії 05.01.2018 23:59
О ця пані працювала 8 років у бувшого мера олійна, яка їй довіра?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 федор принципиальный 05.01.2018 23:50
Очередные балачки,кто рулит городом-недоумки ю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 111 05.01.2018 23:48
лучше бы мер к выконкому обратился и не нарушал закон
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 ХХХ. 05.01.2018 21:04
та нічого не пороблено. Просто дурників пустили до влади.Вигнати всіх владців геть, та громаді Міста самоврядуватись . у Місті достатньо чесних , кваліфікованих людей, які не політики, а господарники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Louis Vuitton 05.01.2018 20:39
Узнаю! Узнаю свою младшую сестру!!