реклама
Програма навчання депутатів
Черкаська обласна організація Комітету виборців України проаналізувала, як депутати Черкаської міської ради відвідували засідання постійних комісій ради в період з 26.11.2016 по 25.11.2017 - впродовж другого року повноважень*

Депутати працювали в складі 5 комісій:

- з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту (за звітний період відбулося 24 засідання)
- з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища (за звітний період відбулося 33 засідання)
- з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики (за звітний період відбулося 40 засідань)
- з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності (за звітний період відбулося 45 засідань)
- з питань сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації, депутатської діяльності, законності та антикорупційної політики, конфлікту інтересів та контролю за здійсненням публічних закупівель (за звітний період відбулося 33 засідання)

Найбільшу кількість засідань комісій у відсотковому відношенні –  100% -  відвідали депутати Максим Шило та Василь Соломаха. Проте, якщо для того, щоб досягти такого результату Максим Шило відвідав 33 засідання, то Василь Соломаха – 4 – всі, що відбулися з моменту визнання його депутатом ради.

26230907_580001825670447_1867302500837216602_n

Якщо рахувати кількість засідань в абсолютних цифрах, то найбільшу кількість засідань відвідали депутати Руслан Зоря, Олександр Савенко та Іван Сухарьков, які є членами комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, реклами та комунальної власності і відвідали по 42 засідання з 45, що мали місце в другий рік повноважень Черкаської міської ради.

il1_89679

Лідерами антирейтингу є Сергій Тищенко, який не відвідав жодного з 24-х засідань комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту та Володимир Бурячинський, який з’явився лише на одному з 33-х засідань комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища.

26169153_580002119003751_1768059262859468251_n

Найбільш дисципліновано на засідання комісій ходили представники груп «Громадянська позиція» та «Незалежні». Також до п’ятірки лідерів увійшли фракції партії ВО «Свобода» та Партії вільних демократів і група «БПП-Солідарність».

В період з 26.11.2016 по 25.11.2017 6 депутатів змінили комісію: Ведула Антон, Чорнобіль Тетяна, Нищик Ярослав, Скорик Максим, Згіблов Олександр, Петрик Руслан. Тому для статистичного підрахунку враховувався час їх перебування в різних комісіях.

Найбільш дисциплінованими виявилися члени земельної комісії.

Найбільшу кількість засідань пропустили члени комісії з питань децентралізації, в якій на кінець звітного періоду залишилось всього 3 депутати.

Загалом, за другий рік повноважень Черкаської міської ради депутати відвідали 72% всіх засідань: всі вони разом узяті 999 разів прийшли на засідання комісій.

За цей час відбулося 175 засідань комісій, проте лише на 18 з них депутати забезпечили 100% явку. На два засідання з’явилося менше третини всіх депутатів, хоча в порядку денному зазначалися питання на зразок внесення змін до бюджету міста та ПСЕР.

А комісія з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, соціального захисту, освіти, науки, культури, фізкультури та спорту взагалі жодного разу не зібралась в повному складі, завдяки присутності в ній Сергія Тищенка.

* Для аналізу статистичних даних використано протоколи засідань комісій Черкаської міської ради, розміщені на сайті ради станом на грудень 2017 року. Секретар міської ради не підлягав оцінюванню, оскільки не входить до складу жодної з комісій.

Публікація створена в рамках проекту «Атестація депутатів місцевих рад»,  який здійснюється за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). Проект спрямовано на підвищення рівня відкритості, прозорості та підзвітності місцевих депутатів, а також збільшення поінформованості громадян, про діяльність представників їх інтересів в місцевих радах.

реклама

Коментарі  

 
+6 #1 Нащо такі депутати? 10.01.2018 10:00
А толку з цього "рейтингу"?!
За його результатами хоча б цього ***** Тищенка виженуть на х*й зі складу комісії? Чи міськрада вважає за нормальне тримати таке чудило саме у комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, сім’ї, освіти і соціального захисту?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама