реклама

реклама

Черкаська міська рада не підтримала встановлення у 2018 році міському голові Анатолію Бондаренку надбавок та премій. «За» проголосувало лише 16 депутатів.

23_main_3

Бондаренко2Передбачалося, що до 8 тисяч окладу Бондаренко мав отримувати ще стовісоткову надбавку плюс щомісячну премію (400 % + матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної зарплати), плюс допомогу на оздоровлення раз на рік.

Після цього депутати також не підтримали надбавки і преміювання й працівників виконавчих органів міськради. Як заявили депутат Павло Карась і секретар міськради Олександр Радуцький, це буде справедливим по відношенню до тих черкащан, які через неухвалення міського бюджету матимуть проблеми із отриманням зарплат і соціальних виплат.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Геннадий 10.01.2018 22:46
Анатолий Васильевич в отличии от остальных не берет взяток.поэтому большая зарплата и надбавки нормальное явление.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 федор принципиальный 10.01.2018 19:33
Шановные черкащане,кого мы выбрали и посадили в кресла-шакалье,другого слова не могу подобрать,беда, ведь ни один не будет наказан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Геннадий 10.01.2018 19:25
Зря Ви так з Анатолієм Васильовичем він працює і не краде. В нього повинна бути ще більша зарплата.це єдина людина яка щось зробила за всі часи незалежності щось в місті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 Наївні холопи 10.01.2018 17:57
Не радійте. Не приняли зараз, приймуть через місяць. Їм як Шаріковим, без пропітанія нільзя. без премій та надбавок вони там довго не засидяться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 !!!!!!!!! 10.01.2018 16:14
Радік взув Бонда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #4 Надія. 10.01.2018 15:31
Премію потрібно заробити. Це не обов'язковий додаток до заробітної плати. За засмічене понівечене місто і зарплату не потрібно йому платити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Коваль 10.01.2018 15:02
Ну і скільки ж тепер буде на руки і мера його раті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #2 Артур 10.01.2018 14:51
Хоч це правильно зробили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #1 Черкащанин 10.01.2018 14:39
Толя, ти що, дурак - у твоїй ситуації та ще надбавок і премій вимагаєш?!