реклама
Програма навчання депутатів
Скеровано до суду обвинувальний акт відносно службової особи Черкаської обласної адміністрації за фактом розтрати більш як 3 млн. грн. бюджетних коштів, повідомляють у Черкаській місцевій прокуратурі.

index Ця прокуратура здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштів при реконструкції напірного каналізаційного колектора в м. Сміла, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна, яке перебувало в його віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, що вчинена в особливо великих розмірах), ч. 2 ст. 366 (видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що службова особа управління житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації шляхом зловживання своїм службовим становищем за попередньою змовою з директором державного підприємства, обвинувальний акт стосовно якого вже скеровано до суду, шляхом підписання акту приймання виконаних будівельних робіт розтратила бюджетні кошти в сумі більш як 3 млн. грн., які перебували в його віданні та відносно яких він був розпорядником.

На даний час до суду скеровано обвинувальний акт відносно службової особи Черкаської обласної адміністрації для прийняття остаточного рішення.

реклама

Коментарі  

 
+1 #4 старий 12.01.2018 16:10
Уявіть що призвище назвуть.Можливо.Але уявити що буде покараиа людина що вкрала три мілбйони-у таке я ніколи не повірю.Черкащани таких судів не вибирали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 ХМ 12.01.2018 13:43
Цитую ХХХ.:
Службова. службова.... та кто це такий? У нього прізвище є? Публіці цікаво знати.


просто не факт що справа у суді не розвалиться... і тоды вийде, що спаплюжили чесне імя)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 депутат 12.01.2018 12:09
Для чого прізвище, красти вміє, такі люди у владі потрібні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 ХХХ. 12.01.2018 10:25
Службова. службова.... та кто це такий? У нього прізвище є? Публіці цікаво знати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама