реклама
Кредит готівкою
реклама
Скеровано до суду обвинувальний акт відносно службової особи Черкаської обласної адміністрації за фактом розтрати більш як 3 млн. грн. бюджетних коштів, повідомляють у Черкаській місцевій прокуратурі.

index Ця прокуратура здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштів при реконструкції напірного каналізаційного колектора в м. Сміла, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна, яке перебувало в його віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, що вчинена в особливо великих розмірах), ч. 2 ст. 366 (видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що службова особа управління житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації шляхом зловживання своїм службовим становищем за попередньою змовою з директором державного підприємства, обвинувальний акт стосовно якого вже скеровано до суду, шляхом підписання акту приймання виконаних будівельних робіт розтратила бюджетні кошти в сумі більш як 3 млн. грн., які перебували в його віданні та відносно яких він був розпорядником.

На даний час до суду скеровано обвинувальний акт відносно службової особи Черкаської обласної адміністрації для прийняття остаточного рішення.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #4 старий 12.01.2018 17:10
Уявіть що призвище назвуть.Можливо.Але уявити що буде покараиа людина що вкрала три мілбйони-у таке я ніколи не повірю.Черкащани таких судів не вибирали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 ХМ 12.01.2018 14:43
Цитую ХХХ.:
Службова. службова.... та кто це такий? У нього прізвище є? Публіці цікаво знати.


просто не факт що справа у суді не розвалиться... і тоды вийде, що спаплюжили чесне імя)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 депутат 12.01.2018 13:09
Для чого прізвище, красти вміє, такі люди у владі потрібні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 ХХХ. 12.01.2018 11:25
Службова. службова.... та кто це такий? У нього прізвище є? Публіці цікаво знати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
Театр